mail@urok-ua.com

Освітні інновації. Інноваційні форми роботи з педагогічними працівниками

Одним із завдань методичної роботи сьогодення є активізація творчих здібностей учителів. Адже творчість, креативність лежать в основі професії педагога. До постійного розвитку вчителя спонукає й сьогоднішній учень — розвинена й нестандартна особистість, вимоглива до свого наставника. Отже, наразі необхідно формувати тип учителя-новатора, справжнього фахівця. Успіх педагогічної діяльності сьогодні визначається не тільки й не стільки ступенем професійної підготовки вчителя, рівнем знань, скільки бажанням і можливостями поглиблювати теоретичні знання та відшліфовувати практичні вміння, тобто постійно підвищувати рівень професійної компетентності, формувати педагогічну позицію.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Представлена тема – це вимога часу, тому необхідно розвиватися та впроваджувати новинки у своїй роботі. Гарно описано інноваційні форми роботи з педагогічними працівниками. Дякую за методичне напрацювання!

  2. Запропоновані форми та методи роботи дуже цікаві, сучасні, новітні. Обов’язково застосуємо та впровадимо деякі з них і в нашій школі. Дякуємо!