mail@urok-ua.com

Освітні інновації. Інноваційні форми роботи з педагогічними працівниками

Одним із завдань методичної роботи сьогодення є активізація творчих здібностей учителів. Адже творчість, креативність лежать в основі професії педагога. До постійного розвитку вчителя спонукає й сьогоднішній учень — розвинена й нестандартна особистість, вимоглива до свого наставника. Отже, наразі необхідно формувати тип учителя-новатора, справжнього фахівця. Успіх педагогічної діяльності сьогодні визначається не тільки й не стільки ступенем професійної підготовки вчителя, рівнем знань, скільки бажанням і можливостями поглиблювати теоретичні знання та відшліфовувати практичні вміння, тобто постійно підвищувати рівень професійної компетентності, формувати педагогічну позицію.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
72

2 коментарі

  1. Представлена тема – це вимога часу, тому необхідно розвиватися та впроваджувати новинки у своїй роботі. Гарно описано інноваційні форми роботи з педагогічними працівниками. Дякую за методичне напрацювання!

  2. Запропоновані форми та методи роботи дуже цікаві, сучасні, новітні. Обов’язково застосуємо та впровадимо деякі з них і в нашій школі. Дякуємо!