mail@urok-ua.com

Ознайомлення із світом українських історичних пісень та світом колисанок

“В гостях у колисанки” – перша пісня в нашому житті. « Історія народу в пісні» – ознайомлення з творчистю М.В.Лисенко та оповідачами дум – кобзарів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. З цікавістю познайомилася з вашим матеріалом. Продумано все до дрібниць. Ви прищеплюєте дітям любов до культури свого народу, що на сьогоднішній день дуже важливо. Ну, а з приводу помилок, то швидше за все конспект був переведений з російської мови.

  2. Обидва уроки творчі та наповнені виховним змістом. Особливо зацікавила тематика колискової пісні. Вистава-казка вносить родзинку в урок, формує акторські здібності учнів. Діти знайомляться під час вистави з різними колисковими. Дякую!

  3. Шановна Вікторіє Анатоліївно! У Вас у анотації до конспекту 3 помилки,треба перевіряти краще надруковане. У Вас на уроці було використано багато цікавих методів та прийомів роботи.Але Ви написали конспект уроку ,порушивши вимоги щодо написання конспектів.Багато помилок у конспекті : отже пишеться разом, прізвище Лисенка (крім називного відмінка Лисенко),чергування у-в (за правилом),часто закінчення порушене. Але урок цікавий та творчий,багато нестандартного .Дякую Вам за урок.

    1. Дякую за перегляд моєї роботи, за вказані недоліки. На папері не можливо викласти багато цікавих моментів своїх уроків, бо більшість із низ є нестандартними. Головне я бачу позитивний результат у своїх учнях. Це для мене “вища” оцінка! Бажаю всім успіхів!