mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури 7 клас “Значення українських пісень в житті народу”

Дослідити разом з учнями роль українських пісень в житті народу. Розкрити усю красу та велич українських пісень.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобались обрані методичні прийоми навчання. Все на уроці пов*язане з піснею, учні досліджують даний об*єкт, виконуючи різні завдання. Відпочивати на такому уроці ніколи , адже учні , гадаю, захопляться цікавими вправами.

  2. Актуалізація опорних знань – це етап уроку на якому вчитель дізнається про набуті раніше знання , уміння, навички а також життєвий досвід, котрий на думку вчителя стане потрібним для вивчення нового матеріалу. Ви ж виходить не перевіряєте згідно конспекту, а представляєте пісні. У чому суть літературно-музичної вікторини,хто краще проспіває чи згадає слова пісень? Нащо потрібні учні інших класів? Рубрику “Влучне слово” я теж не зовсім зрозуміла:Ви обговорюєте з учнями чи самі пояснюєте? Рубрику “Я-коментатор”, можливо, варто було б назвати “Я-поет”, адже сенкан – це 5-ти рядковий вірш. Не ображайтесь, проте це суто моя думка. Загалом задумка непогана, проте є що допрацювати. Бажаю Вам творчих успіхів.

  3. Незвичайна актуалізація уроку. Літературний калейдоскоп – хороша форма роботи. Думаю, що учні дуже гарно попрацювали над матеріалом уроку, а робота в групах була для них однозначно корисною, також учні мали можливість проявити свої творчі здібності. “Доміно” є чудовим методом роботи. Дякую!