mail@urok-ua.com

Перероблені пісні власної творчості до шкільних свят на мелодії відомих композицій

Пропоную перероблені пісні власної творчості до шкільних свят («Нового року», «Прощання з початковою школою», “Інсценізації улюблених казок», «Свята Миколая») на мелодії відомих композицій, які піднімають настрій, створюють святкову атмосферу, зворушують до сліз…Пісні-переробки – це найкращий спосіб зробити свято незабутнім, веселим та оригінальним.

Перероблені пісні

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Пісні просто вражають. Часто постає потреба в таких матеріалах, які Ви опублікували. Робота сподобалась. Хотілося би ще побачити Ваші напрацювання такого ж характеру. Дякую за креативність! Бажаю натхнення!

  2. Зараз дуже важко знайти цікаві пісні тай ще на знайомі мелодії. Чудові пісні, які дуже потрі для розробок старих казок на новий лад. Мені дуже сподобались. Якщо можна хотілось би побачити ще таку творчість.

  3. Маріє Антонівно! Ні, у Вас не талант. У Вас- ТАЛАНТИЩЕ!!! А ще й щире серце, бо ви ділетесь своїми особистими матеріалами з дорогою душею. Дуже вдячна Вам за це. Наснаги Вам й подальшого творчого натхнення у Вашій роботі.

  4. Дуже гарні пісні. Ви творчо та уміло підійшли до своєї роботи, Ваші пісні в нагоді будуть кожному класному керівнику і без них не обійдеться жодне шкільне свято. Дяку Вам! Творчого Вам натхнення