mail@urok-ua.com

Планування тижня до Дня захисту дітей

Даний матеріал може бути використаний вихователями ДНЗ, як зразок, під час планування заходів до святкування Дня захисту дітей.

Вікно перегляду документа

  • : Хицу Тетяна Валентинівна
  • : Вихователь
  • : КДНЗ №44 "Колосок" с. Новогнатівка Волноваського району Донецької області
  • Планування тижня до Дня захисту дітей
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тетяна Валетинівна надає можливість дітям провести екскурсію вулицями рідного села, провести ранок поезії інтересні естафети, конкурс малюнка, веселі вірші та пісні. Але все треба об*єднати темою Захисту дітей.

  2. В плані не пройшла червоною стрічкою тема захисту дитини. По-перше, День Захисту дитини – це свято, яке повинно стати кульмінацією всього плану. Тому тиждень, який доречно ви і назвали до захисту дітей, повинен пройти перед 1 червня. По-друге, читаючи план та мету заходів ,їх можно віднести більше до патриотичного виховання дітей . План дуже слабкий і по насиченості заходів , і по розкриттю тематики.

  3. Звісно, ці заходи розраховні на одну групу малюків. Позитивним у планування є формулювання мети до кожного виду діяльності та національно – патріотичне спрямування роботи кожного дня. Насиченими є естафетні розваги “Хай завжди буде сонце, хай завжди буду я!”.

  4. Мабуть, доречніше б спланувати ці заходи не після Дня захисту дітей, а за тиждень до 1 червня, щоб саме в цей день провести загальносадкове свято. Як на мене, план свята дуже примітивний, не об`єднаний основною темою. А, можливо, це одногруповий дитячий садок…