mail@urok-ua.com

Планування тижня до Дня захисту дітей

Даний матеріал може бути використаний вихователями ДНЗ, як зразок, під час планування заходів до святкування Дня захисту дітей.

 • : Хицу Тетяна Валентинівна
 • : Вихователь
 • : КДНЗ №44 "Колосок" с. Новогнатівка Волноваського району Донецької області
 • Планування тижня до Дня захисту дітей
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
87

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. В плані не пройшла червоною стрічкою тема захисту дитини. По-перше, День Захисту дитини – це свято, яке повинно стати кульмінацією всього плану. Тому тиждень, який доречно ви і назвали до захисту дітей, повинен пройти перед 1 червня. По-друге, читаючи план та мету заходів ,їх можно віднести більше до патриотичного виховання дітей . План дуже слабкий і по насиченості заходів , і по розкриттю тематики.

 2. Звісно, ці заходи розраховні на одну групу малюків. Позитивним у планування є формулювання мети до кожного виду діяльності та національно – патріотичне спрямування роботи кожного дня. Насиченими є естафетні розваги “Хай завжди буде сонце, хай завжди буду я!”.

 3. Мабуть, доречніше б спланувати ці заходи не після Дня захисту дітей, а за тиждень до 1 червня, щоб саме в цей день провести загальносадкове свято. Як на мене, план свята дуже примітивний, не об`єднаний основною темою. А, можливо, це одногруповий дитячий садок…