Портфоліо педагога професійної школи

Автор публікації
Автор матеріалу: Портфоліо педагога професійної школи
Посада: викладач спецдисциплін
Місце роботи: КВПУ будівництва і дизайну

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сучасному педагогу необхідно бути не лише професійно компетентним і творчо активним, але і конкурентоспроможним, здатним гідно позиціювати себе серед колег. У цьому може допомогти підбірка матеріалів, структурованих в «портфоліо педагогічного працівника».
Професійний розвиток педагогічного працівника – тривалий процес, метою якого є розвиток людини як особистості, як фахівця і майстра. Без збору матеріалів, що ілюструють практику, без осмислення власних дій, аналізу їх результативності відносно дітей та їх успіхів, готовності до самокритики та самовдосконалення працівник не може стати справжнім фахівцем.
Актуальність теми обумовлена тим, що дана тема є важливою для діяльності викладача у контексті підвищення результативності освітнього процесу шляхом розробки портфоліо, який показує розвиток педагога професійної школи, як фахівця.

                                               

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Кожен учитель має свій вагомий доробок, із якого слід почати створення власного портфоліо – такої собі сучасної форми презентації свого професіоналізму. Портфоліо можна вважати тим фактором, який стимулює професійний розвиток. Дякую.