super@urok-ua.com

Позакласна робота з фізики. Технологія проведення веб-квесту з фізики. Веб-квест з фізики “Україна — космічна держава”

Автор публікації
Автор матеріалу: Позакласна робота з фізики. Технологія проведення веб-квесту з фізики. Веб-квест з фізики “Україна — космічна держ...
Посада: Вчитель математики та фізики
Місце роботи: Балаклеївська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Смілянської районної ради Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матеріал призначений для вчителів та учнів. Ознайомлення учнів з українськими вченими, які сприяли розвитку космонавтики, дослідження внесків українських вчених у розвиток космонавтики; сформувати в учнів комунікативну, інформаційну, полікультурну, соціальну, самоосвітню та саморозвивальну компетенції.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Даний веб-квест створений для одного заняття. При цьому необхідне обов’язкове проведення передзахисту та захисту проектів з виступами авторів, з питаннями, дискусіями. Де це все? Незрозумілий поділ на групи. І історики.і конструктори, і винахідники роблять одну й т уж роботу. А яка проблема розглядається? Цитата з Вікипедії: “За результатами дослідження проблеми формулюються висновки і пропозиції. Проводиться конкурс виконаних робіт, де оцінюються розуміння завдання, достовірність використовуваної інформації, її ставлення до заданої теми, критичний аналіз, логічність, структурованість інформації, визначеність позицій, підходи до вирішення проблеми, індивідуальність, професіоналізм подання. В оцінці результатів беруть участь як викладачі, так і учні шляхом обговорення або інтерактивного голосування.” де це?

  2. Ви не забули вказати що команди працюють під керівництвом вчителя.( Без нього вони просто не будуть нічого робити. Пропозиція : Змініть усе

  3. Підготовка до веб-квестів вимагає від вчителя значний час роботи. Діти вчаться працювати в команді, вміти знаходити спільну відповідь, бути цілеспрямованими і наполегливими. Дана розробка ознайомлює дітей із історією космонавтики, формує у них інформаційну та комунікаційну культуру.

  4. Матеріал знайомить учнів з людьми, які не лише мріяли, але й досягли своєї мети. Пошукова робота груп збагатила учнів новими знаннями та спонукає, в майбутньому, здійснити свої мрії шляхом наполегливої праці.