mail@urok-ua.com

Технологія веб – квестів у навчальній діяльності

Веб-квест — це формат уроку з орієнтацією на розвиток пізнавальної,дослідницької діяльності учнів, на якому основну частину інформації здобуто через ресурси Internet.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1104

3 коментарі

  1. Сучасні учні – це діти, які народилися в час новітніх технологій. Саме впроведення веб-квестів робить урок, захід цікавим, насиченим, нестандартним. Автор даного матеріалу вдало поєднала теоретичну і демонстраційну частини. Висвітлено алгоритм створення, проведення та оцінювання квесту. Чекаємо від пані Оксани практичного висвітлення даного питання.

  2. Сучасний вчитель повинен йти в ногу з часом.Тому використання технології веб – квестів є просто необхідним на будь – якому уроці. Інформація подана в доступній формі. Презентація містить алгоритм проведення веб – квесту. Завдяки технології веб – квесту значно підвищиться активність учнів на уроці.

  3. Надзвичайно корисна, цікава інформація. Розкрито структуру, види, типи, етапи моделі веб-квесту, як сучасного виду навчання учнів в проектній діяльності, особливо з інформаційними ресурсами. Учні шукають рішення, аналізують, змагаються, приходять до певного рішення проблеми дослідницьким способом. Технологію веб-квесту обов’язково потрібно застосовувати!