mail@urok-ua.com

Технологія веб – квестів у навчальній діяльності

Веб-квест — це формат уроку з орієнтацією на розвиток пізнавальної,дослідницької діяльності учнів, на якому основну частину інформації здобуто через ресурси Internet.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сучасні учні – це діти, які народилися в час новітніх технологій. Саме впроведення веб-квестів робить урок, захід цікавим, насиченим, нестандартним. Автор даного матеріалу вдало поєднала теоретичну і демонстраційну частини. Висвітлено алгоритм створення, проведення та оцінювання квесту. Чекаємо від пані Оксани практичного висвітлення даного питання.

  2. Сучасний вчитель повинен йти в ногу з часом.Тому використання технології веб – квестів є просто необхідним на будь – якому уроці. Інформація подана в доступній формі. Презентація містить алгоритм проведення веб – квесту. Завдяки технології веб – квесту значно підвищиться активність учнів на уроці.

  3. Надзвичайно корисна, цікава інформація. Розкрито структуру, види, типи, етапи моделі веб-квесту, як сучасного виду навчання учнів в проектній діяльності, особливо з інформаційними ресурсами. Учні шукають рішення, аналізують, змагаються, приходять до певного рішення проблеми дослідницьким способом. Технологію веб-квесту обов’язково потрібно застосовувати!