mail@urok-ua.com

Позакласний захід “ДЗВІН з хімії та технології”

ДЗВІН – день знань, вмінь, інтелекту, науковості проводиться в пізнавально-гральній формі. На протязі заходу учні дивляться відео – «Все на світі – хімія», продивляються декілька опитів з хімії, знайомляться з новими хімічними елементами. Захід включає в себе 6 конкурсів для команд з різною направленістю у професіях.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Захід буде ефективним, так як на ньому застосовуються активні та інтерактивні методи навчання. Пізнавально-ігрова форма дає можливість працювати всім учням активно. А використання ІКТ дозволяє збільшити швидкість сприйняття, розуміння та засвоєння знань. Такі заходи дають змогу ефективно використовувати дорогоцінний час. Дякую.

  2. Цікавий вид роботи створює передумови того, що учні краще зрозуміють та засвоять навчальний матеріал. Конкурсні завдання сприяють розвитку творчих здібностей. Презентація яскрава, корисна. Дякую.

  3. Сподобалась слово-абревіатура, значення якої носить пізнавальний характер. Захід включає в себе конкурсні завдання, які запобігають перевтомі , враховуються вікові особливості учнів. Презентація свідчить про емоційне наповнення заходу.