mail@urok-ua.com

Позакласний захід “Її величність – фізика”

В даній роботі представлена розробка позакласного заходу з фізики для учнів 7 класів загальноосвітніх шкіл, мета якого полягає у закріпленні знань з вивченого матеріалу. Захід доречно буде провести наприкінці першого семестру викладання предмету.

Позакласний захід

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. ВИБАЧТЕ, АЛЕ РОЗРОБКА СЛАБУВАТА. Бачу лише два види змагань -однозначні відповіді на питання та упізнавання за портретами. Відсутні цікаві якісні нестандартні запитання, задачі, ситуації. Та й гумору та музики малувато. І НАЙГОЛОВНІШЕ — ДЕ ЦІКАВІ ДОСЛІДИ? ДЕ ВЗАГАЛІ ЕКСПЕРИМЕНТ?

  2. Учні сьомого класу лише розпочали вивчати фізику. А такий позакласний захід сприяє активізації пізнавальної діяльності. Турнір містить різнопланові конкурсні завдання. Учні мають змогу працювати в команді та також проявляти індивідуальні творчі здібності.

  3. У конкурсі продумані всі етапи роботи, він допоможе активізувати учнів, зацікавити їх фізикою, пробудить бажання вчитися та дізнаватися щось нове. Підійде як для підсумкового уроку так і для проведення тижня фізики.