mail@urok-ua.com

Позакласний захід з географії «По рідній країні» для 8 класів

Позакласний захід з географії «По рідній країні» для 8 класів. Даний позакласний захід проводиться в рамках предметного тижня з географії. Гра дає можливість згадати дивовижні куточки України Учні зможуть показати на карті міста і області країни,річки,озера, водосховища, природні зони та інші об’єкти. Крім того, вони позмагаються в акторській майстерності, зображуючи відомих українців, а також у знанні української мови. Це ще й інтелектуальне дозвілля. Гра розвиває комунікабельні здібності,має пізнавальне значення, виховує патріотизм, гордість за рідний край (за допомогою перегляду слайдів, прослуховування пісень про Україну), сприяє розвитку пам’яті, мислення, сприйняття, уваги.

Позакласний захід

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ігрова діяльність налаштовує на активізацію думки, виховує інтерес до навчання. Завдання відповідають віковим особливостям учнів, сприяють розвитку інтелекту . Це позитивна сторона заходу, продумана вчителем. Дякую.

  2. Ви досить вдало використовуєте ігрові вправи – їх достатньо багато. Ігри-вправи позитивно впливають на посилення інтересу до теми, що вивчається. Не зупиняйтеся на досягнутому, долайте труднощі разом з учнями, прагніть до мети!!!