super@urok-ua.com

Сценарій святкового заходу: «Тарасова мова в рідній школі»

Автор матеріалу: Сценарій святкового заходу: «Тарасова мова в рідній школі»

Сценарій свята розроблено для використання у початкових класах. До нього додається мультимедійна презентація, яка насичена ілюстраціями, щодо життя і творчості Кобзаря.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Поезія Тараса Григоровича Шевченка і справді запалює душу людини, просочується і у її найпотаємніші куточки, відкриває історію українського народу, красу рідного краю. Дякую за увагу до життя та творчості митця!

  2. Дуже часто можна почути : “Шевченкове слово в віках не старіє”. Ці слова є правдивими, адже навіть сценарій цього святкового заходу є цьому доказом. Поетичним світом Тараса Григоровича не можна не захоплюватися.

  3. Велике за об’ємом, насичене художніми засобами колоритне свято. Тут багато пісень, віршів. Слайди презентації вражають красою малюнків та доступністю для дітей початкової школи. Ви виховуєте своїх дітей справжніми патріотами України.

  4. Класична українська література,починаючи від Шевченка,показала нам приклад того,як треба ставитись до народної мови.Сценарій святкового заходу “Тарасова мова в рідній школі”показує як треба любити нашу багату,ясну,рідну мову! Дякую

  5. Сценарій свята для учнів початкової школи складено на основі віршів, пісень, презентації про мову.
    Усе сприймається гармонійно, позитивно.Такий позакласний захід формує патріотичні почуття.Дякую.