super@urok-ua.com

Презентація до години спілкування “Лицарство”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до години спілкування “Лицарство”
Посада: вчитель I кваліфікаційної категорії
Місце роботи: Почапинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Лисянської районної ради Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація до години спілкування “Лицарство”
– Кого в минулому називали лицарями?
(У середні віки лицарями називали відважних, сміливих, мужніх воїнів, які носили лати, шолом, кольчугу, були озброєні списом і мечем. Щоб стати лицарем, потрібно було пройти спеціальну підготовку. У 7 років хлопчиків віддавали на навчання досвідченим воїнам. Вони навчали їх їзди верхи, стріляти з лука, метати спис, володіти мечем. Крім військових наук, хлопчиків привчали дотримуватися слова, бути ввічливими і тактовними, виручати один одного, захищати слабшого).

– Яку людину ми називаємо лицарем у наші дні?
(Людину безкорисливу, готову на самопожертву в ім’я іншої, яка дотримує слова, ввічливу, доброзичливу, захисницю слабшого. Лицар здатний на сміливі вчинки, в його грудях б’ється благородне серце).

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дуже гарна презентація, яку можна використати на уроках зарубіжної літератури під час вивчення епохи Середньовіччя. Кам”янець-Подільська фортеця , що зображена на одному із слайдів, є перлиною цього міста, тому раджу усім її відвідати, адже ця історична пам”ятка є надзвичайно красивою та загадковою. Дякую за публікацію!

  2. Презентація однозначно зацікавлює. Матеріал слайдів є корисним. Думаю, що учні стануть ближчими до лицарської доби, зрозуміють , хто такі лицарі, якими законами вони живуть, та яке значення для них мали обладунки, вірний кінь й дама серця.

  3. Матеріал даної презентації дає можливість повторити і закріпити знання про правила ввічливості, а також познайомитися з новою інформацією про лицарство. Вчитель, як видно з презентації, прагнула сформувати в учнів почуття патріотизму, відповідальності. Дякую!

  4. Презентація носить пізнавальний та розвивальний характер. Учителем пропонується історичний матеріал у доступній формі. Ілюстрації допоможуть поринути дітям у світ лицарства. Змістове наповнення цікаве. Рекомендація- попрацювати над оформленням слайдів. Дякую.