mail@urok-ua.com

Презентація до уроку англійської мови в 6 класі

Презентація до уроку англійської мови в 6 класі
Рідний край…Він починається від батьківського порога, стежини, стрункої тополі у воріт, з барвінку, який ніжно стелеться у садочку. Найсвятішими для кожного з нас є слова : Україна, Батьківщина. Адже Батьківщина – це не тільки країна де народився, а й рідна домівка і те місце, де минулі найкращі роки твого життя. Враховуючи реалії сьогодення ми маємо бути патріотами своєї Батьківщини, зі сформованим почуттям гордості за свою державу. Саме тому сьогодні я вам пропоную до уваги свою презентацію.

Презентація

 • : Гречишкіна Надія Олексіївна
 • : вчитель англійської мови
 • : Комунальний заклад Новоайдарська обласна санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів
 • Презентація до уроку англійської мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
167

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Хоча презентація призначення для використання на уроці англійської мови, її матеріал можна сміливо використати і на інших уроках та заходах, виявивши трішки творчості та фантазії. матеріал сприяє вихованню патріотизму.

 2. Дивовижна, інформаційно наповнена презентація до теми “Україна – моя рідна земля”. Містить слайди з символікою держави, її Головнокомандувачем – Президентом, відомими місцями (м.Рахів, м.Київ, краєвидами Луганщини) і славетними українцями. Особливо сказано про рідну мову. Буду використовувати опублікований матеріал, тому висловлюю вдячність її авторові – Надії Олексіївні.