mail@urok-ua.com

Презентація до уроку мовленнєвого розвитку в 10 класі «Відгук про твір мистецтва»

Презентація до уроку мовленнєвого розвитку в 10 класі “Відгук про твір мистецтва (картина Катерини Білокур “Рідне поле”)”

Медіапрезентація сприяє підвищенню інтересу до навчання, зростанню продуктивності уроку, реалізації міжпредметних зв’язків, підвищенню якісного рівня використання наочності, дає можливість урізноманітнити форми проведення уроків.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У презентації відсутні найважливіші слайди — робота над репродукцією картини. Не сподобався шрифт і кольорове вирішення назв слайдів, а тексти слайдів №№ 5, 15, 12, 13 та деяких інших важко прочитати через дрібний шрифт. Звичайно, добре, що учні ознайомлюються із пам’яткою для виконання роботи, але зразок відсутній. Вибачте.

  2. Презентація готова до використання на уроках, що відповідають даній темі. Уроки мовленнєвого розвитку складні для сприйняття, але методично вірно спланована робота вчителя допоможе написати гарний відгук.

  3. Чудова презентація до уроку мовленнєвого розвитку не лише полегшить роботу вчителя , а й допоможе учневі на всіх етапах написання відгуку про твір мистецтва. Помітно послідовність у викладі навчального матеріалу, це сприятиме створенню в учнів більш чіткого уявлення про те, що вони повинні зробити на уроці, чому повинні навчитися, а що удосконалити. Надання відомостей про Катерину Білокур та її картини навчить учнів розуміти картини талановитої художниці, звертати увагу на усі , здавалося б , дрібнички у зображенні навколишньої дійсності. Дякую вчителю за цікавий матеріал та бажаю творчої наснаги!