Презентація до уроку української літератури в 6 класі “Узагальнення й систематизація знань з теми “Я і світ”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до уроку української літератури в 6 класі “Узагальнення й систематизація знань з теми “Я і світ&...
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: КЗ "Криничанська СЗШ І-ІІІ ступенів №2" Дніпропетровської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація до уроку української літератури в 6 класі “Узагальнення й систематизація знань з теми “Я і світ”.
Використання ІКТ на уроках української мови та літератури – засіб активізації пізнавальної діяльності учнів.
Медіапрезентація сприяє підвищенню інтересу до навчання, зростанню продуктивності уроку, реалізації міжпредметних зв’язків, підвищенню якісного рівня використання наочності, дає можливість урізноманітнити форми проведення уроків.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже гарна презентація. Навіть без конспекту можна зрозуміти хід уроку. Завдання творчі, спонукають до міркування. Кожний вид роботи по-своєму пізнавальний, цікавий. Оформлення презентації чудове.

  2. Вікторіє Миколаївно, у вас чудова, захоплююча презентація. З такою презентацією можна впевнено іти на урок. Цікаві завдання, креативні вікторини сприяють інтересу до навчання. Вдало продумано яскраві ілюстрації – все це збагачує Вашу медіапрезентацію. Дякую Вам за Вашу роботу та творчого Вам злету!

  3. Неймовірно чудова презентація. Я просто у захваті від неї. За допомогою такої презентації будь-який вчитель, чи то початківець, чи то вже досвідчений проведе урок без проблем. Дякую Вам, Вікторіє Миколаївно, за таку клопітку роботу. Чесно кажучи, мені самій було цікаво відповісти на запитання, а також розгадати кодування 🙂 Ще раз дякую і зичу Вам творчого натхнення.

  4. Вікторіє Миколаївно, Ваша презентація надзвичайно цікава та корисна. Завдяки такій презентації можна провести урок узагальнення знань з теми “Я і світ”. Сподобались усі форми роботи, завдання вдало продумані. Усе до ладу: яскраві ілюстрації, вікторина, робота з цитатами, “Шифрувальник”. Дуже вдячна Вам за чудову роботу!