mail@urok-ua.com

Презентація до уроку української літератури в 6 класі “Узагальнення й систематизація знань з теми “Я і світ”

Презентація до уроку української літератури в 6 класі “Узагальнення й систематизація знань з теми “Я і світ”.
Використання ІКТ на уроках української мови та літератури – засіб активізації пізнавальної діяльності учнів.
Медіапрезентація сприяє підвищенню інтересу до навчання, зростанню продуктивності уроку, реалізації міжпредметних зв’язків, підвищенню якісного рівня використання наочності, дає можливість урізноманітнити форми проведення уроків.

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
46

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дуже гарна презентація. Навіть без конспекту можна зрозуміти хід уроку. Завдання творчі, спонукають до міркування. Кожний вид роботи по-своєму пізнавальний, цікавий. Оформлення презентації чудове.

  2. Вікторіє Миколаївно, у вас чудова, захоплююча презентація. З такою презентацією можна впевнено іти на урок. Цікаві завдання, креативні вікторини сприяють інтересу до навчання. Вдало продумано яскраві ілюстрації – все це збагачує Вашу медіапрезентацію. Дякую Вам за Вашу роботу та творчого Вам злету!

  3. Неймовірно чудова презентація. Я просто у захваті від неї. За допомогою такої презентації будь-який вчитель, чи то початківець, чи то вже досвідчений проведе урок без проблем. Дякую Вам, Вікторіє Миколаївно, за таку клопітку роботу. Чесно кажучи, мені самій було цікаво відповісти на запитання, а також розгадати кодування 🙂 Ще раз дякую і зичу Вам творчого натхнення.

  4. Вікторіє Миколаївно, Ваша презентація надзвичайно цікава та корисна. Завдяки такій презентації можна провести урок узагальнення знань з теми “Я і світ”. Сподобались усі форми роботи, завдання вдало продумані. Усе до ладу: яскраві ілюстрації, вікторина, робота з цитатами, “Шифрувальник”. Дуже вдячна Вам за чудову роботу!