mail@urok-ua.com

Презентація до уроку української літератури “Роксолана – одвічна загадка краси. Проблема кохання і служіння народові в історичній повісті Осипа Назарука “Роксоляна”. 8 клас

У презентації розкрито історичні постаті Роксолани та Сулеймана І Пишного, що допомагає учням краще зрозуміти прочитаний твір.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Стосовно теми уроку дана презентація дуже поверхова за своїм змістовим наповненням. У ній є інформація про історичну постать та український серіал. А повість Осипа Назарука залишилася без уваги. Вибачте за категоричність.

  2. Дуже цікава презентація звісно стане у пригоді учням. Вона допоможе зрозуміти образи як Роксолани , так і Сулеймана. Вчитель вдало об’єднала матеріал, обравши найголовніше. Дякую за розробку та бажаю успіхів.

  3. Дана презентація орієнтована на ознайомлення з історичними постатями при початковому вивченні історичного твору на звичайному уроці. Це ілюстративний матеріал, створений за енциклопедичними даними, як один із етапів уроку. Дякую за хороші відгуки!!!

  4. Презентація-це лише частина уроку , до якої, я думаю, ще є конспект уроку , який розширить дану тему. Презентація цікава, яскраво ілюстрована, містить систематизований матеріал, до якого вчитель доклала багато зусиль. Дякую за Вашу роботу.

  5. Хоч Ваша презентація і не дуже об*ємна, але допоможе учнів зацікавити до вивчення теми та покращить їхнє сприйняття художнього твору. Такий матеріал є пізнавальним та цікавим. Дякую за яскраве напрацювання!