mail@urok-ua.com

Презентація до уроку української літератури “Роксолана – одвічна загадка краси. Проблема кохання і служіння народові в історичній повісті Осипа Назарука “Роксоляна”. 8 клас

У презентації розкрито історичні постаті Роксолани та Сулеймана І Пишного, що допомагає учням краще зрозуміти прочитаний твір.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
198

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дуже цікава презентація звісно стане у пригоді учням. Вона допоможе зрозуміти образи як Роксолани , так і Сулеймана. Вчитель вдало об’єднала матеріал, обравши найголовніше. Дякую за розробку та бажаю успіхів.

  2. Дана презентація орієнтована на ознайомлення з історичними постатями при початковому вивченні історичного твору на звичайному уроці. Це ілюстративний матеріал, створений за енциклопедичними даними, як один із етапів уроку. Дякую за хороші відгуки!!!

  3. Презентація-це лише частина уроку , до якої, я думаю, ще є конспект уроку , який розширить дану тему. Презентація цікава, яскраво ілюстрована, містить систематизований матеріал, до якого вчитель доклала багато зусиль. Дякую за Вашу роботу.

  4. Хоч Ваша презентація і не дуже об*ємна, але допоможе учнів зацікавити до вивчення теми та покращить їхнє сприйняття художнього твору. Такий матеріал є пізнавальним та цікавим. Дякую за яскраве напрацювання!