Презентація “Геометрія у нашому житті”

У своїй роботі досліджувала, які геометричні фігури і тіла оточують нас. Геометрія в нашому житті є на кожному кроці і відіграє дуже велику роль в житті кожної людини. З нею ми зустрічаємося не лише на уроках, вона знаходиться навколо нас, несе красу в наше життя. Геометрія бере участь у багатьох сферах людського життя і вносить свій вклад в ряд наук. А людині залишається тільки вчитися у природи – самого геніального винахідника.

Вікно перегляду презентації

  • : Гончарова Наталія Петрівна
  • : Вчитель математики
  • : Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №123
  • Геометрія у нашому житті
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Правильно побудована, продумана презентація. Може бути використана як на уроках математичного циклу, так і на художній культурі, історії, ОТМ, навіть при захисті научно-дослідницького проекту на цю тему. Дякую за роботу!

  2. Геометрія – дуже важлива наука, що вивчає різні просторові структури та їх співвідношення. Поява і розвиток геометрії пов’язана з тим, що вона була потрібна людині в її повсякденній діяльності – без геометрії не можна було б будувати міцні будівлі, вимірювати і розділяти землю, орієнтуватися в морських подорожах.
    А матеріал Наталії Петрівни ще раз підтверджує те, що геометрія важлива для кожної людини. Дякую Вам за дослідницьку роботу!