Презентація Кібербулінг для учнів 8-9 класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація Кібербулінг для учнів 8-9 класів
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний матеріал можуть використовувати класні керівники, соціальні педагоги та практичні психологи.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Повністю погоджуюсь із позицією колег. Ваша публікація потребує поширення, адже порушене питання є актуальним. Матеріал сподобався. Дякую за корисне напрацювання!

  2. Ваша презентація дуже корисна та пізнавальна. Вже безліч заходів на таку тематику проведено учителями, але ці теми є важливими для розкриття. Найголовніше для кожного педагога – це духовне та фізичне здоров*я учнів. Дякую за матеріал!

  3. Теж нещодавно проводила захід на цю тему, бо вважаю, що протидіяти цьому явищу треба разом з дітьми. А щоб діяти, треба їх навчити здатності протистояти насильству, шкільному терору. Адже точно відомо, що різноманітність небезпек в Інтернеті тільки набирає обертів. І хто, як не ми, можемо допомогти. У Вас цікавий матеріал, легко сприймається.

  4. Дуже актуальна тема в даний час. Ми всі добре знаємо що таке “булінг” та “кібербулінг” тому дана презентація чітко висвітлює проблему та вчить як боротися з булінгом, якщо дитина уже стала жертвою цього сучасного, молодіжного напрямку. Цей матеріал чітко спрямований на те щоб застерегти учнів від даної проблеми.