mail@urok-ua.com

Презентація Кібербулінг для учнів 8-9 класів

Даний матеріал можуть використовувати класні керівники, соціальні педагоги та практичні психологи.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Повністю погоджуюсь із позицією колег. Ваша публікація потребує поширення, адже порушене питання є актуальним. Матеріал сподобався. Дякую за корисне напрацювання!

  2. Ваша презентація дуже корисна та пізнавальна. Вже безліч заходів на таку тематику проведено учителями, але ці теми є важливими для розкриття. Найголовніше для кожного педагога – це духовне та фізичне здоров*я учнів. Дякую за матеріал!

  3. Теж нещодавно проводила захід на цю тему, бо вважаю, що протидіяти цьому явищу треба разом з дітьми. А щоб діяти, треба їх навчити здатності протистояти насильству, шкільному терору. Адже точно відомо, що різноманітність небезпек в Інтернеті тільки набирає обертів. І хто, як не ми, можемо допомогти. У Вас цікавий матеріал, легко сприймається.

  4. Дуже актуальна тема в даний час. Ми всі добре знаємо що таке “булінг” та “кібербулінг” тому дана презентація чітко висвітлює проблему та вчить як боротися з булінгом, якщо дитина уже стала жертвою цього сучасного, молодіжного напрямку. Цей матеріал чітко спрямований на те щоб застерегти учнів від даної проблеми.