super@urok-ua.com

Презентація на тему “Морфологія: таблиці, вправи” для учнів 6-7 класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація на тему “Морфологія: таблиці, вправи” для учнів 6-7 класів
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Новосілківська ЗОШ І- ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду презентації
Короткий опис презентації

Ця презентація представляє Катерину Михайлик, вчителя української мови та літератури з 20-річним досвідом, спеціаліста вищої категорії. Катерина закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка в 2003 році. Вона застосовує інформаційно-комунікаційні технології на уроках, підвищуючи пізнавально-дослідницьку та творчу діяльність учнів.

Професійний шлях:

  • Місце роботи: Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.
  • Посада: вчитель української мови та літератури.
  • Педагогічний стаж: 20 років.

Педагогічне кредо: Катерина поділяє думку Конфуція, який говорив: “Розкажи мені – і я забуду. Покажи мені – і я зрозумію. Примусь мене зробити – і я навчуся!”

Вона розробила навчально-методичні матеріали з морфології, включає в навчальний процес вправи та таблиці для засвоєння матеріалу, а також зосереджує увагу на написанні власних та загальних назв, правилах відмінювання іменників, прикметників, числівників і творення складних іменників та прикметників.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Проведена величезна робота, але чи не краще створювати презентації окремо на кожну частину мови, де буде значно більше практичних вправ, творчих завдань, аніж теоретичних коментарів. Не зовсім вдалий естетичний фон. Технічного характеру проблеми на слайдах №№4, 5, 9 тощо. Дякую.

  2. Хоча мені зустрічалось безліч цікавих презентацій, але такої насиченої, змістовної та багатої я ще не бачила. Без сумнівів, даний матеріал є корисним і стане у пригоді колегам. Чудові схеми, вдалі приклади. Дякую за плідну роботу!