mail@urok-ua.com

Презентація на тему: «Подорож життєвими і творчими шляхами Станіслава Чернілевського»

Авторська презентація, створена на матеріалах вікіпедії, інтернет-ресурсів, підручника українська література, до уроку ознайомлення з короткими біографічними відомостями про письменника Станіслава Чернілевського.

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Подана презентація до уроку з української літератури про життя і творчість митця Станіслава Чернілевського. У презентації містяться матеріали для унаочнення вивчення творчого шляху поета. Презентація велика за обсягом, змістовна, добре проілюстрована. Дякую.

  2. Презентація конкретно та цікаво розповідає про життєвий і творчий шлях С.Чернілевського, посилаючись на його спогади та розповіді. Фотоматеріали є гарним доповненням. Але текст деяких слайдів важко прочитати через дрібний шрифт або різнокольоровий фон. Дякую.

  3. Гарна презентація про Станіслава Чернілевського, яка висвітлює не лише його життя, а й розповідає про важливі події творчості. Презентація цікава, матеріал використано доступний для швидкого запам’ятовування. Хоча колір тексту деяких слайдів я б змінили, бо не завжди добре читається текст. Шкода,що вчителі не завжди мають доволі часу, аби розповісти цікаві біографії письменників.

  4. На слайдах презентації представлено чимало біографічних відомостей про Станіслава Чернілевського, якими вчителі української літератури можуть користуватися при вивченні творчості Чернілевського. Презентація вміщує багато текстової інформації, подається ілюстративний матеріал.