mail@urok-ua.com

Презентація на тему: Сімейне виховання та психічне здоров’я дитини

Основним інститутом виховання людини була і залишається сім’я. Стиль сімейного виховання, який базується на батьківських ціннісних орієнтаціях, установках, емоціях беззаперечно впливає на психічний розвиток дітей. Саме цей постулат заслуговує уваги не тільки класних керівників, практичних психологів, соціальних педагогів, але, в першу чергу, батьків. Саме для них і розроблена дана презентація. Індивідуальне ставлення до своїх дітей – це право кожного з батьків, але деякі рекомендації щодо виховання дітей не будуть зайвими.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже актуальна тема Вашоі роботи. Я гадаю, що такий матеріал не залишить батьків байдужими, адже висвітлені питання потребують уваги. Діти – це наше майбутнэ, тому виховання молодого покоління потребуэ значних зусиль та ретельного психологічного підходу. Дякую!

  2. Світлана Віталіївна надає чудовий матеріал для просвітницької роботи. Презентація знадобиться для батьківських зборів, психологічних семінарів, адже проблеми сімейного виховання присутні завжди , тому просто необхідно проводити батьківські всеобучі. Дякую.

  3. Потрібна, доступна, актуальна презентація для виступу психолога на батьківських зборах. Актуалізує проблему усвідомленого батьківства. Автор підібрала цікавий матеріал, пропонує конкретні методи впливу на формування особистості дитини.