Презентація “Навчальні екскурсії”
Місце роботи: Гніздичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Презентація “Навчальні екскурсії”у 1 класі тема “Тварини взимку. Турбота людей про тварин”
та дитячого садка
Вчитель початкових класів Українська мова 6 клас Учитель: Блізніченко О. А. Тема. Правопис складних слів разом і через дефіс, написання слів з пів-, правопис складноскорочених слів. Мета: навчальна: поглибити знання учнів про творення й правопис складних і складноскорочених слів; узагальнити знання учнів про правила написання слів з пів-; розвивальна: формувати вміння учнів правильно писати складні слова; розвивати творчі вміння використовувати складні та складноскороченя слова при побудові власних висловлювань; виховна: виховувати інтерес до української мови. Тип уроку: урок закріплення вивченого матеріалу Перебіг уроку І Організація класу ІІ Мотивація пізнавальної діяльності. Повідомлення теми, мети і завдання уроку. Сьогодні на уроці кожен з вас матиме можливість пригадати, як творяться складні та складноскорочені слова, повторити правила написання складних слів, вправлятися у правильному слововживанні, збагатити свій словниковий запас. До того ж ви самі будете себе оцінювати. Так, ви не помилилися. У цьому щоденнику ви відмічатимете виконання кожного завдання. Наприкінці уроку виведете підсумкову оцінку. ІІІ Актуалізація опорних знань 1. Культура мовлення Пішов за водою Приємного апетиту Не дивлячись на перешкоди Зробити для видимості Відкрити вікно 2. « Третє зайве» - Пригадайте, за допомогою чого утворюються нові слова ? - Які способи творення ви знаєте? -Пропоную вам перевірити, наскільки ви уважні і як вмієте мислити. У кожному рядку ви повинні знайти зайве слово і пояснтит свій вибір. лісок, вогнище, юнь; прилітати, необхідно, приносити; підберезник, підвіконня, носик; активно, взимку, влітку; обхід, виліт, тричі; Випишіть «зайві» слова, підкресліть у кожному першу літеру, у вас має вийти слово. - Як утворилося це слово? Юннат юний натураліст - Як називається такий спосіб творення? ІV Закріплення вивченого матеріалу 1. Від наведених слів утворити складноскорочені слова Автобусний вокзал Засоби масової інформації Атомна електростанція Державний бюджет Зовнішнє незалежне оцінювання - Як пишуться ці слова? 2. Коментоване письмо 3. Розподільний диктант Говорячи про складні слова, ми не можемо оминути нашого гарного знайомого Префікса Пів. Допоможіть йому розселитися у потрібні будиночки Разом Через дефіс Апостроф Кілограм, літр, Україна, Лондон, світ, річка, країна, дерево, озеро, яр, Львів, апельсин, яблуко, ящик. - З одним із утворених слів скласти і записати речення. ІV Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу Ось і настав час дізнатися, чи потоваришували ви зі складними словами. Спишіть слова, знявши риску. Мінімаркет, сміттєзвалище, водонагрівач,біологогеографічний, військовоісторичний, електронагрівач, жовтогарячий, нервовопсихічний, адмінперсонал, нерозлийвода, світлозелений, бетакаротин, сценографія, хімікофізичний, цьогорічний. - Якщо ви правильно виконали завдання, то в усіх словах, які пишуться разом, підкреслити другу букву, ви дізнаєтесь, як попрацювали. МОЛОДЕЦЬ! VІІ Підбиття підсумків Ви сьогодні молодці. Підрахуйте у свої щоденниках успіхів результати роботи. То як утворюються складні слова? - Що ви можете сказати про їхнє написання? На завершення спробуємо скласти сенкан про складні слова. 1. Складні слова 2. Дружні, міцні 3. Поєднуються, гуртуються, не розлучаються 4. Два слова поєднуються в одне 5. Нерозлийвода
Презентація “Навчальні екскурсії. Зима” 1 класВчитель української мови та літератури Гречуха Галина Миколаївна
Конспект уроку-екскурсії з української мови на тему: “Твір-роздум у публіцистичному стилі на морально-етичну тему”Викладач української мови та літератури Степанова Тетяна Олександрівна
Конспект інтератктивної лекції-віртуальної екскурсії на тему: «Складні випадки правопису великої букви»Вчитель початкових класів Карпенко Світлана Михайлівна
Конспект інтегрованого уроку природознавства і трудового навчання для 2 класу “Турбота людей про тварин взимку. Навчальний проект “Пташина їдальня&#...Вчитель англійської мови Серафин Ірина Сергіївна
Конспект уроку з англійської мови для учнів 5 класу на тему: “Екскурсії. Огляд визначних місць”Вчитель математики Каращук Фаїна Іванівна
Конспект уроку – екскурсії з математики на тему: “Розв’язування завдань на всі дії з натуральними числами”Учитель англійської мови Мороз Ірина Михайлівна
Шкільні екскурсії – невід’ємна частина навчально-виховного процесу
This is great for little ones…to introduce them to the vastness of the universe with a Math emphasis. Makes math seem 82normalࢭ and not just a separate entity (the usual way it is viewed in life/school). Looking forward to seeing the next one.
Оксана Романівна пропонує до розгляду предметні компетентності (знання , які отримають учні на екскурсії та рівень успіху). Об*єднання в групи проходить через цікаву вправу “Сніжинка”. Уявляю, скільки позитивних вражень отримали учні після зустрічі з єгерем та подальшої пізнавальної, дослідницької діяльності.
Презентація є результатом проведеної екскурсії. З неї складається уявлення про етапи, завдання, дослідницьку та природозберігаючу діяльність на уроці. Велика заслуга вчителя – це спланована зустріч з єгерем, під час якої учні набувають практичних вмінь по догляду за дикими тваринами.
Одразу видно, як працює педагог!!!! Велике Вам спасибі, що маючи таку можливість, сприяєте розвитку дитини. Оформлення гарне, чітке. Фотоматеріали чудові. Обличчя дітей говорять самі за себе!! Дякую ВАМ!