mail@urok-ua.com

Презентація “Навчальні екскурсії. Зима” 1 клас

Презентація “Навчальні екскурсії. Зима” 1 клас
Навчальні екскурсії у 1 класі. Тема “Допомога тваринам взимку”

Презентація

  • : Українська мова 6 клас Учитель: Блізніченко О. А. Тема. Правопис складних слів разом і через дефіс, написання слів з пів-, правопис складноскорочених слів. Мета: навчальна: поглибити знання учнів про творення й правопис складних і складноскорочених слів; узагальнити знання учнів про правила написання слів з пів-; розвивальна: формувати вміння учнів правильно писати складні слова; розвивати творчі вміння використовувати складні та складноскороченя слова при побудові власних висловлювань; виховна: виховувати інтерес до української мови. Тип уроку: урок закріплення вивченого матеріалу Перебіг уроку І Організація класу ІІ Мотивація пізнавальної діяльності. Повідомлення теми, мети і завдання уроку. Сьогодні на уроці кожен з вас матиме можливість пригадати, як творяться складні та складноскорочені слова, повторити правила написання складних слів, вправлятися у правильному слововживанні, збагатити свій словниковий запас. До того ж ви самі будете себе оцінювати. Так, ви не помилилися. У цьому щоденнику ви відмічатимете виконання кожного завдання. Наприкінці уроку виведете підсумкову оцінку. ІІІ Актуалізація опорних знань 1. Культура мовлення Пішов за водою Приємного апетиту Не дивлячись на перешкоди Зробити для видимості Відкрити вікно 2. « Третє зайве» - Пригадайте, за допомогою чого утворюються нові слова ? - Які способи творення ви знаєте? -Пропоную вам перевірити, наскільки ви уважні і як вмієте мислити. У кожному рядку ви повинні знайти зайве слово і пояснтит свій вибір. ​ лісок, вогнище, юнь; ​ прилітати, необхідно, приносити; ​ підберезник, підвіконня, носик; ​ активно, взимку, влітку; ​ обхід, виліт, тричі; Випишіть «зайві» слова, підкресліть у кожному першу літеру, у вас має вийти слово. - Як утворилося це слово? Юннат юний натураліст - Як називається такий спосіб творення? ІV Закріплення вивченого матеріалу 1. Від наведених слів утворити складноскорочені слова Автобусний вокзал Засоби масової інформації Атомна електростанція Державний бюджет Зовнішнє незалежне оцінювання - Як пишуться ці слова? 2. Коментоване письмо 3. Розподільний диктант Говорячи про складні слова, ми не можемо оминути нашого гарного знайомого Префікса Пів. Допоможіть йому розселитися у потрібні будиночки Разом Через дефіс Апостроф Кілограм, літр, Україна, Лондон, світ, річка, країна, дерево, озеро, яр, Львів, апельсин, яблуко, ящик. - З одним із утворених слів скласти і записати речення. ІV Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу Ось і настав час дізнатися, чи потоваришували ви зі складними словами. Спишіть слова, знявши риску. Міні\маркет, сміттє\звалище, водо\нагрівач,біолого\географічний, військово\історичний, електро\нагрівач, жовто\гарячий, нервово\психічний, адмін\персонал, нерозлий\вода, світло\зелений, бета\каротин, сцено\графія, хіміко\фізичний, цього\річний. - Якщо ви правильно виконали завдання, то в усіх словах, які пишуться разом, підкреслити другу букву, ви дізнаєтесь, як попрацювали. МОЛОДЕЦЬ! VІІ Підбиття підсумків Ви сьогодні молодці. Підрахуйте у свої щоденниках успіхів результати роботи. То як утворюються складні слова? - Що ви можете сказати про їхнє написання? На завершення спробуємо скласти сенкан про складні слова. 1. Складні слова 2. Дружні, міцні 3. Поєднуються, гуртуються, не розлучаються 4. Два слова поєднуються в одне 5. Нерозлийвода
  • : вчитель початкових класів
  • : Гніздичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Презентація Навчальні екскурсії
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
198

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Гарна робота. Реальні люди, які на власному прикладі можуть показати і розказати дітям про життя тварин, про проблеми, з якими ті стикаються взимку і про те, як їх можна вирішити. Головне, діти розуміють, що це їм під силу. Дослідницька робота дозволяє відчути себе юними слідопитами. Гра “Так” чи “Ні” спонукає критично мислити. І, що важливо, все відбувається в реальному світі, на природі. І це чудово.)

  2. Фото матеріали до навчальних екскурсій у 1 класі “Допомога тваринам взимку” свідчать, що вчителем було проведено великий об”єм роботи. За що Вам велике спасибі. Якщо, є можливість побувати в зимовому лісі, поспілкуватися з людьми, які допомагають тваринам взимку, то це обов”язково треба використати. Досліджувати сліди тварин на снігу, складати пазли, напевно, дуже цікаво. ДЯкую.