Презентація та конспект уроку з літературного читання для 2 класу. За темою: “По роботі й нагорода Українська народна казка «Півник і двоє мишенят». Узагальнення за темою. Блок «Чи уважно ти читав?»
Автор публікації
вчитель початкових класів
Місце роботи: Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів № 32 Черкаської міської ради Черкаської області
Посада: Місце роботи: Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів № 32 Черкаської міської ради Черкаської області
Презентація та конспект уроку з літературного читання для 2 класу. За темою: “По роботі й нагорода Українська народна казка «Півник і двоє мишенят». Узагальнення за темою. Блок «Чи уважно ти читав?»
Презентація та конспект уроку з використанням інтерактивних та інформаційних технологій.
Конспект уроку
Вікно перегляду документа
Вікно перегляду презентації
Світлано Миколаївно! Вітаю! Дякую за корисну публікацію. Сподобався позитивний настрій початку уроку, різноманітні завдання для мовної розминки. Цікавий варіант словникової роботи, гарна ідея! Оригінальний вид творчої роботи – бувають такі несподівані рішення! Схвалюю використання фразеологізмів – це багатюща скарбниця народної мудрості. Успіхів!
Яскравий початок уроку вже налаштовує на позитивний настрій. Сподобалась гра з оплесками; фізхвилинка, яка відповідає тематиці уроку; знаходження уривків казки за ілюстраціями; робота над фразеологізмами. Учні міркують та висловлюють власну думку.
Розроблені урок і презентація відповідають віковій категорії учнів . Матеріал ігровий , цікавий, яскравий, різноплановий. На уроці формуються ключові компетентності. Важлива роль належить міжпредметним зв’язкам. Дякую.
Чудова розробка, яскрава, насичена, підкріплена супровідною презентацією. Автор вдало поєднує завдання перевірки попередньо вивченого матеріалу, знання текстів казок, теорії літератури, усної народної творчості, але все у відповідності віковій категорії учнів. Виклад матеріалу послідовний, продуманий,цікавий.
Яскравий та захоплюючий урок разом з презентацією. Доцільно проведена словникова робота. Учитель використовує під час уроку чистомовки, скоромовки, прислів’я. Учні вчаться знаходити головну думку казки. Всі використовані форми та методи роботи створюють необхідні умови для засвоєння навчального матеріалу. Дякую за розробку!