Презентація з літературного читання у 3 класі ІПК О.Олесь “Серед краси”
Автор публікації
вчитель початкових класів вищої категорії
Місце роботи: Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. ЗОР
Посада: Місце роботи: Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. ЗОР
За допомогою цієї презентації діти мають змогу вивчити вірш О.Олеся “Серед краси” під час уроку.
Вікно перегляду презентації
В цілому презентація сподобалася, за нею можна проаналізувати хід уроку. Але чи варто на комбінованому уроці проводити перевірку домашнього завдання у формі конкурсу на краще виразне читання вірша, адже це займе чимало часу. Порада: перевіряйте мовне оформлення, на деяких слайдах є граматичні помилки (№1, 11, 16). Дякую.
Гарна мультимедійна презентація. За допомогою такої презентації діти мають можливість вивчити вірш О.Олеся “Серед краси” під час уроку. Вчитель використовує ефективні форми роботи. Хорошими є інтерактивні вправи. Гарно вчитель працює над розвитком мовлення учнів : пальчикова гімнастика, чистомовка, скоромовка. Обов*язково учнів має зацікавити перегляд діафільму про творчість Олександра Олеся. Добре запланована робота над віршем: продумано вдало питання, чудовий аналіз змісту, проводиться словникова робота ( що збагачує словниковий запас учнів), ігрові методи роботи дуже подобаються учням ( “Рибки”, “Що хлопчик побачив, кого почув?”, “Добери риму”). Автор презентації зробив гарне оформлення самого вірша, можна навіть сказати, що вірш вдалось “оживити”, настільки доступним є картина краси самого твору для сприйняття дітей. Презентація просто чарівна: оригінальне естетичне оформлення, вона є дуже яскравою та насиченою, показано всі форми роботи, що є необхідними для досягнення мети, матеріал повністю доступний для сприйняття та використання. За такою презентацією без великих зусить можна створити розробку уроку до зазначеної теми. Я в захваті від такої роботи. Але ще хочу зауважити, що Олександр Олесь – це псевдонім, а чи можна скорочувати псевдоніми? Бажаю Вам креативності та здібних учнів! Дякую за матеріал!
Презентація до уроку дійсно гарна. Тільки я не розумію, чому колеги не вкладають розробку уроку? А у Вашій презентації, під час опрацювання вірша, я побачила, що ви використовуєте елементи ейдетики. Це дуже добре, так як асоціації спрямовують мислення дітей на краще запам’ятовування. Думаю після таких прийомів дітки без складності вивчать вірш.