mail@urok-ua.com

Презентація з літературного читання у 3 класі ІПК О.Олесь “Серед краси”

За допомогою цієї презентації діти мають змогу вивчити вірш О.Олеся “Серед краси” під час уроку.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. В цілому презентація сподобалася, за нею можна проаналізувати хід уроку. Але чи варто на комбінованому уроці проводити перевірку домашнього завдання у формі конкурсу на краще виразне читання вірша, адже це займе чимало часу. Порада: перевіряйте мовне оформлення, на деяких слайдах є граматичні помилки (№1, 11, 16). Дякую.

  2. Гарна мультимедійна презентація. За допомогою такої презентації діти мають можливість вивчити вірш О.Олеся “Серед краси” під час уроку. Вчитель використовує ефективні форми роботи. Хорошими є інтерактивні вправи. Гарно вчитель працює над розвитком мовлення учнів : пальчикова гімнастика, чистомовка, скоромовка. Обов*язково учнів має зацікавити перегляд діафільму про творчість Олександра Олеся. Добре запланована робота над віршем: продумано вдало питання, чудовий аналіз змісту, проводиться словникова робота ( що збагачує словниковий запас учнів), ігрові методи роботи дуже подобаються учням ( “Рибки”, “Що хлопчик побачив, кого почув?”, “Добери риму”). Автор презентації зробив гарне оформлення самого вірша, можна навіть сказати, що вірш вдалось “оживити”, настільки доступним є картина краси самого твору для сприйняття дітей. Презентація просто чарівна: оригінальне естетичне оформлення, вона є дуже яскравою та насиченою, показано всі форми роботи, що є необхідними для досягнення мети, матеріал повністю доступний для сприйняття та використання. За такою презентацією без великих зусить можна створити розробку уроку до зазначеної теми. Я в захваті від такої роботи. Але ще хочу зауважити, що Олександр Олесь – це псевдонім, а чи можна скорочувати псевдоніми? Бажаю Вам креативності та здібних учнів! Дякую за матеріал!

  3. Презентація до уроку дійсно гарна. Тільки я не розумію, чому колеги не вкладають розробку уроку? А у Вашій презентації, під час опрацювання вірша, я побачила, що ви використовуєте елементи ейдетики. Це дуже добре, так як асоціації спрямовують мислення дітей на краще запам’ятовування. Думаю після таких прийомів дітки без складності вивчать вірш.