Презентація зі всесвітної історії для учнів 9 кл. Тема: «Німеччина в кінці XIX – на початку ХХ ст.:формування колоніальної імперії»

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація зі всесвітної історії для учнів 9 кл. Тема: «Німеччина в кінці XIX – на початку ХХ ст.:формування колоніальн...
Посада: вчитель історії
Місце роботи: Приватний комплекс безперервної освіти "Школа "ЕйдоС"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація призначена для учнів 9 класу і може бути використана на уроці всесвітньої історії як додатковий матеріал під час опрацювання теми : «Німеччина в кінці XIX – на початку ХХ ст.“ Містить інформацію про основні тендеції політичного та економічно життя імперіїї. Розкрито вектори зовнішньої політики Німецької імперії, проілюстровано економічне та повякденне життя німецьких колоній на території Африканського континету.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
5
(1)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Представлено презентаційний матеріал, який допоможе учням відтворити історичні події візуально. Презентація сприяє кращому засвоєнню знань, розвитку критичного мислення, різних видів пам’яті. Дякую.

  2. Дана презентація на уроці дозволяє представити знання історичних фактів, подій, документів. Ці знання постають у вигляді малюнків, портретів, фото. Засвоєння історичних знань відбувається споглядальним шляхом. Такий урок буде значно цікавішим і результативнішим. Дякую.

  3. Презентація Оксани Миколаївни призначена для учнів 9 класу і може бути використана на уроці всесвітньої історії як додатковий матеріал під час опрацювання теми : «Німеччина в кінці XIX – на початку ХХ ст.“ У ній розміщена корисна інформація про основні тендеції політичного та економічно життя імперіїї. Розкрито вектори зовнішньої політики Німецької імперії, проілюстровано економічне та повякденне життя німецьких колоній на території Африканського континету.