mail@urok-ua.com

Проект “Казкове морозиво”

Проект “Казкове морозиво”

 • : Золота Марія Михайлівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. О. Маковея м. Заліщики
 • Проект Казкове морозиво
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
211

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Проект цікавий, не звичайний. Вчитель обрав новизну тематики, думаю можно віднести до авторських проектів.Але щоб зрозуміти проект досконало, все ж мало інформації. Є завдання, є очікувані результати. Опису самої роботи немає. І звичайно, якщо проект вимагає “продукту”, хотілося б бачити не тільки очікувані результати, але й досягнення цілей..

 2. Гарна презентація, оформлена згідно правил колористики, правил набору текста, ергономіки, хотілобся, щоб відображала презентація всі етапи уроку, для розуміння цілісності. Дякую

 3. Вчитель майстерно підходить до вирішення проблеми.Співпрацюючи в групі , учні вчаться приймати спільне рішення. Цінним є використання інтеграції під час роботи над проектом. Гадаю, що дітям було цікаво брати участь у створенні даного проекту.

 4. Одним із педагогічних завдань учителя є оптимальний підбір методів та прийомів навчання учнів початкових класів, які б сприяли ефективному та стабільному навчальному процесу. Як видно із даної публікації, особливу увагу авторка приділила відповідності обраних методів основним дидактичним принципам: об’єктивності, індивідуальності та диференційованос­ті. І це, переконана, їй вдалося. Дякую Вам, Маріє Михайлівно, за творчу доробку!

 5. Дякую – проект інтегрований, цікавий.Тему Ви обрали, яка приваблива для молодших школярів; зрозумілі та доступні завдання ,продумано інтерактивну роботу в групах. Переконана діти впорались з проектом, адже інтегрованість читання, малювання та трудового навчання зацікавила учасників проекту і кожен з четвертокласників зумів знайти себе, крокуючи до морозива “Казкового смаку”.

 6. Презентація структурована, вказано тип проекту, зазначено мету. Завдання підібрані для кожної групи індивідуально. Для реалізації мети використовуються міжпредметні зв’язки.Проект цікавий, креативний, сподіваюсь, що дітям сподобалося. Дякую.