Творчий проект з трудового навчання “Різдвяний ангел”

Автор публікації
Автор матеріалу: Творчий проект з трудового навчання “Різдвяний ангел”
Посада: Вчитель трудового навчання, інформатики, педагог-організатор
Місце роботи: Судобицька ЗОШ І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Творчий проект з трудового навчання “Різдвяний ангел”
Пропоную вашій увазі проект: сучасна текстильна інтер’єрна іграшка «Різдвяний Янгол».На уроках трудового навчання ми створили цікавий та оригінальний виріб для оформлення інтер’єру. Не секрет, що людині подобається все гарне і приємне оку. Чим більше таких дрібниць збирається навколо, тим більше щастя, затишку і теплої атмосфери вона відчуває в своєму домашньому просторі.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація містить всі етапи проектування. Сподобалась віршована реклама виробу. Можна виготовляти з учнями 5-6 класів на уроках трудового навчання. Хочеться відмітити естетичне оформлення вирібу. Напередодні свят буде доречним виготовити такий сувенір. Дякую!

  2. Оригінальний творчий проект з трудового навчання. Тетяна Валеріївна дотрималася усіх пунктів його огранізації і проведення, що видно з матеріалів на слайдах. І результат – талановитий виріб – прикраса оселі і її оберіг, бо створений з любов ю і радістю.

  3. Тетяна Валеріївна використала весь свій творчий потенціал для створення даного проекту. Виготовлення іграшки гарно проілюстровано фотоматеріалами. Вчитель склала рекламу виробу, яка обов*язково зацікавить покупців. Дякую !

  4. До оформлення презентації захисту проекту та й самої проектної діяльності вчитель підійшов творчо. Судячи з посади, вказаної автором, це й не дивно. Естетичне оформлення, чіткий ілюстративний матеріал, грамотно подача матеріалу на слайдах робить ознайомлення з матеріалом приємною справою. Виріб є дуже гарним і справді дешевим, можна спробувати щось зробити й самій))). ДЯкую за ідею.