Урок-проект з трудового навчання 9 клас. Створення сучасного стилізованого жіночого одягу з елементами народних мотивів

Урок-проект з трудового навчання. 9 клас. Створення сучасного стилізованого жіночого одягу з елементами народних мотивів
Сьогодні все більшої популярності набуває одяг етнічного стилю. Урок-проект “Створення сучасного стилізованого жіночого одягу з елементами народних мотивів” – спроба залучити учнів до високої моди через національні та сучасні тенденції виготовлення швейних виробів.

Вікно перегляду документа

  • : Коміссарчук Алла Іванівна
  • : учитель трудового навчання
  • : Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9
  • Урок-проект з трудового навчання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сьогодні одяг в етнічному стилі набуває все більшої популярності. Кожна з нас має у своєму гардеробі вишиванку, сукню в етностилі чи блузу. На Вашому уроці дівчатка мають змогу відчути себе справжніми фахівцями швейної справи та розробити моделі сучасного стилізованого одягу на власний смак. Сподобався екскурс в історію моди та знайомство з українськими дизайнерами одягу.

  2. Вишивка є візитною карткою українців, тому вчитель обрала доречну тему для здійснення проекту. Під час роботи учасники проекту оволодівають навичками багатьох професій.Сподобались квітка обміркування та критерії оцінювання якості готового виробу.

  3. Цікавий урок – проект по виробленню етноодягу. Алла Іванівна майстерно проводить зв язок з сучасністю, розповідаючи про дизайнерську етно – моду. Захоплює історіями національного вбрання. Ефективним прийомом в роботі можна відмітити використання картки “Оцінювання якості готового виробу”.