Проект «Шевченко – національна гордість українців» і презентація

Автор публікації
Автор матеріалу: Проект «Шевченко – національна гордість українців» і презентація
Посада: Вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Лазарівський НВК "ЗНЗ – ДНЗ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Проект «Шевченко – національна гордість українців» допоможе розкрити нові грані постаті Т.Г.Шевченка, сформує ціннісні орієнтири учнів, пробудить інтерес до вивчення його спадщини.

Робота над проектом забезпечить можливість формувати вміння спілкуватися державною мовою, працювати в різних пошукових системах для отримання потрібної інформації, визначати мету і цілі власної діяльності й розвитку, планувати й організовувати їх, здійснювати задумане, рефлексувати й оцінювати результат; зіставляти специфіку розкриття образу Т.Шевченка в різних видах мистецтва.

Проект

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Порада: познайомтесь із теоретичним матеріалом щодо проєктів і їхніми зразками. Як можна було об’єднати учнів із 5 по 10 класи? Дивні назви груп (зокрема, поети-ілюстратори, кінематографи) або слайд під назвою “Інталакт-карта”. Діаманта порівнює протилежні поняття, тому некоректним писати в ній про Шевченка та Франка. Окремі слайди не можна прочитати через дрібний шрифт (№№22, 23, 27 тощо). На жаль, мушу сказати про допущені мовні помилки.

  2. Проектна робота заслуговує на схвальний відгук. Витримана структура роботи над дослідницькою роботою. Презентація проходить змістовно, цікаво, це доводить фото. Рефлексійна анкета визначає чи досягли учні поставленої мети.

  3. Звичайно дітям цікавіше виступати у ролі сценаристів чи режесерів, а не звичайних глядачів. Ваш проект є чудовим зразком позакласної роботи, який допомагає учням розкрити свої творчі здібності. На відміну від звичайних позакласних заходів презентація проектної діяльності є набагато цікавішою. Дякую Вам за розробку. Обов’язково скористаюсь ідеєю, тим паче що Ви використали цікаві прийоми та методи роботи.