mail@urok-ua.com

Проект “У Царстві живої природи”

Підготовлений проект для 2 класу з природознавства. Метою методу проекту є створення умов, за яких учні самостійно та охоче отримують знання з різних джерел, працюють в групах, удосконалюють комунікативні вміння. Це можна побачити у даному проекті, де учні працюють у групах, виконують завдання під керівництвом учителя.

 • : Миколюк Оксана Анатоліївна
 • : вчитель початкових класів
 • : ЗОШ І-ІІІ ступеня м. Берестечко
 • Проект У Царстві живої природи
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
135

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Дякую за проект! Мені він сподобався, багато видів робіт, багато корисної інформації. На проекті представлені види роботи, які дуже грамотно чергуються між собою! Безсумнівно реалізується діяльнісний підхід у навчанні.

 2. У проектній роботі вчитель створює умови для самостійного пошуку інформації. Учні подорожують за маршрутом, на кожній зупинці здобувають нові знання.особливо сподобалась зупинка “У світі цікавого” та “Пташина сім*я”.

 3. В цілому проект змістовний, структура вірна. Початок уроку з чіткими інструкціями трохи напружує, бо має такий собі авторитарний відтінок. Вважаю, що бракує коротких вступів на кожній станціі, щоб було якесь логічне пояснення, чому обрані саме ці тварини.