Проект “У Царстві живої природи”

Підготовлений проект для 2 класу з природознавства. Метою методу проекту є створення умов, за яких учні самостійно та охоче отримують знання з різних джерел, працюють в групах, удосконалюють комунікативні вміння. Це можна побачити у даному проекті, де учні працюють у групах, виконують завдання під керівництвом учителя.

Вікно перегляду документа

  • : Миколюк Оксана Анатоліївна
  • : вчитель початкових класів
  • : ЗОШ І-ІІІ ступеня м. Берестечко
  • Проект У Царстві живої природи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ваша робота відображає багато корисної інформації. Подобається те, що учні поповнюють багаж своїх знань завдяки подорожі, що вдало продумана. Але вважаю, що на деяких етапах роботи бракує пояснення. Дякую за гарні ідеї!

  2. Дякую за проект! Мені він сподобався, багато видів робіт, багато корисної інформації. На проекті представлені види роботи, які дуже грамотно чергуються між собою! Безсумнівно реалізується діяльнісний підхід у навчанні.

  3. У проектній роботі вчитель створює умови для самостійного пошуку інформації. Учні подорожують за маршрутом, на кожній зупинці здобувають нові знання.особливо сподобалась зупинка “У світі цікавого” та “Пташина сім*я”.

  4. В цілому проект змістовний, структура вірна. Початок уроку з чіткими інструкціями трохи напружує, бо має такий собі авторитарний відтінок. Вважаю, що бракує коротких вступів на кожній станціі, щоб було якесь логічне пояснення, чому обрані саме ці тварини.