Прямокутний трикутник простиий і невичерпний

Автор публікації
Автор матеріалу: Прямокутний трикутник простиий і невичерпний
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Криворізька ЗОШ №123 I-III ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Форма прямокутного трикутника і проста, і в той же час гармонічна, по своєму він гарний і з ним достатньо легко працювати. . І саме головне – прямокутний трикутник дійсно простий і невичерпний. Він є проводником в дивовижний світ геометрії, в світ повний таємниць і невирішених задач. І хто знає можливо, нас чекають нові ще нерозкриті властивості прямокутного трикутника.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація містить історичні відомості про єгипетський трикутник, “теорему нареченої”, символізацію трикутників в орнаментах, українській вишивці, в релігії, в паркеті, в мистецтві, у психології, астрономії, іграшках, державних символах, архітектурі. Взагалі матеріал дуже цікавий, “таємничий”, від нього віє магією. Чекаємо продовження.

  2. Лірична поетична назва. А як відомо, як ви яхту назвете… Відкрила для себе “золотий” єгипетський трикутник! Але презентація містить деякі механічні помилки. І правильно писати не “примінення”, а “застосування”… Бажаю успіхів у опануванні “чеснот” української мови для викладання точного предмета!