Узагальнення та систематизація знань з теми «Трикутник»

Автор публікації
Автор матеріалу: Узагальнення та систематизація знань з теми «Трикутник»
Посада: вчитель математики
Місце роботи: НВК № 33, м. Дніпро

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Узагальнення та систематизація знань з теми «Трикутник»
Даний урок допоможе вчителю узагальнити та систематизувати знання учнів з теми “Трикутник”. Поданий матеріал надає можливість показати дітям використання трикутників в різних сферах життедіяльності людини, оточуючих предметах, явищах тощо. Це значно поширює світогляд учнів, розвиває логічне мислення та сприяє зацікавленості у вивченні математики.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дана розробка уроку містить дуже багато цікавих відомостей про різноманітні види трикутників.І, що найголовніше, де їх можна побачити чи використати.Вони застосовуються і в дахах, і в симфонічному оркестрі.Окремо хочу подякувати про трибар.Тема зацікавила, довелося гуглити

  2. Дана публікація містить багато надзвичайно цікавих відомостей про різні види трикутників. Цю інформацію можна використовувати, проводячи математичні вечори, КВК та інші позакласні заходи з математики. А от на уроці узагальнення та систематизації знань (такий урок зазвичай проводиться перед тематичною контрольною роботою) потрібно дати учням більше практичних навичок, удосконалити їх вміння розв’язувати вправи та задачі.
    Звичайно, авторка багато доклала зусиль, щоб провести даний урок, він дуже-дуже цікавий, проте це не урок узагальнення. Вибачте за відвертість. Це дружній відгук, а не критика. Авторці спасибі!

  3. Урок дуже цікавий, творчий. Доступно подана інформація про трикутник в житті людей, що розширює уявлення учнів, вчить помічати у звичайних буденних речах геометричні форми. Парна робота “Геометричне лото” на картках узагальнює знання про види і структурові елементи трикутників. “Творча лабораторія” – надзвичайне закінчення уроку. Дякую за Вашу професійність.

  4. Валентина Миколаївна майстерно пов’язала тему уроку із життям. Гадаю, діти зрозуміли всю важливість математичних знань, переглянувши демонстраційний матеріал. Надалі вчитель використовує інтерактивні методи та прийоми навчання для узагальнення отриманих знань.
    Сподобалась робота творчої лабораторії.