super@urok-ua.com

Психологічне заняття для учнів 3-4 класів “Образи в дитячому колективі: як вирішити конфлікт?”

Автор публікації
Автор матеріалу: Психологічне заняття для учнів 3-4 класів “Образи в дитячому колективі: як вирішити конфлікт?”
Посада: Практичний психолог
Місце роботи: Харківський НВК № 180

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема шкільних конфліктів зовсім не нова. Але від того, наскільки швидко і правильно вдається вирішити розбіжність між учасниками протиріччя, залежить благополуччя дитини. Заняття вчить учнів конструктивно вирішувати конфлікти та справлятися з образами.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тема важлива й актуальна, адже конфлікти псують відносини між людьми, тому необхідно навчати дітей як правильно з них виходити. Хотілося б дізнатися конкретно, що робити в тому випадку, коли “Хтось дратує чи обзиває тебе”. Дякую.

  2. На жаль, конфліктні ситуації з’являються в кожному колективі, саме тому з розробкою даного заняття ознайомилася з цікавістю. Учителька продумано підібрала матеріал. Є інформація, дискусія, практичні вправи. Переконана, що комп’ютер створив особливий психологічний клімат, зняв напругу, підвисив пізнавальний інтерес дітей. Вважаю, що кожному вчителю потрібно проводити саме такі заняття, які, на мою думку, сприятимуть задуматися дітям над наслідками власних образ, поведінки взагалі. Як сказано автором: “Якщо ти ображаєш інших сьогодні, до тебе ця образа повернеться завтра”. Дякую.

  3. Вдячна пані Оксані за цікаву і корисну інформацію. Дійсно, коли діти обговорюють проблемні ситуації разом, завжди знайдеться правильне рішення. Вразила притча “Про картоплю”. В практиці скористаюся вправою “Яка в мене образа”.

  4. Давно помітила, що в деяких класах вчителі вміють згладжувати конфлікти та запобігати їм. В таких класах спокійніша атмосфера, діти відчувають себе комфортніше. Дуже сподобались запропоновані автором вправи, потрібно використати їх у своєму класі. Дякую!