mail@urok-ua.com

Година спілкування:” Насильство в дитячому колективі – актуальна проблема”.

Жорстоке поводження з дітьми і нехтування їхніми інтересами може мати різні види і форми, але результат завжди той самий: завдається серйозної шкоди здоров’ю, розвитку та соціалізації, нерідко насильство загрожує життю.Мета: дати учням розуміння витоків насильства, виявити ненасильницькі способи вирішення конфліктів, причини насильства, усвідомити факти насильства щодо себе та інших ; формувати у школярів позитивний імідж здорової людини, діагностувати форми насильства.

Очікувані результати: нейтралізувати думку «таке тільки в мене трапилось», виявляти дітей, які перебувають у несприятливих умовах, в екстремальній ситуації.

 • : Пігур Олена Михайлівна
 • : вчитель біології та екології
 • : Бориславська санаторна школа - інтернат І - ІІІ ст.
 • Жорстоке поводження з дітьми в школі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
329

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. На жаль, насильство між дітьми зараз дуже поширене явище. Тому і вчителі, і батьки намагаються із цим давати раду, щоб не було конфліктних ситуацій та проявів насильства. В роботі автора запропоновані способи вирішення конфліктних ситуацій – це дуже схвально. Дякую!

 2. Тема актуальна , оскільки насильство в класному колективі зараз часто зустрічається. В освітній практиці пихологи використовують термін “булінг”. Олена Михайлівна запропонувала способи вирішення конфліктів. Обговорення питання про насильство починається з визначення понять, потім надається статистика. Гарний позитивний підсумок заняття – вправа ” Мікрофон” ( добрі слова моїм друзям).На мою думку, забагато тексту на слайдах – така інформація не сприймається. Обов’язково проведу таку годину спілкування. Дякую.