mail@urok-ua.com

Виховна година “Мій улюблений світ без насильства”

Виховна година “Мій улюблений світ без насильства”.
Мета: активізувати процес ставлення кожного учня як творця і проектувальника власного життя, сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види насильства; розвивати навички запобігання виникненню насильства в сім’ї, школі, серед однолітків; виховувати вибірковість у прийнятті рішень на користь здорового способу життя, ввічливість.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
5502

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Винесені питання виховноі години на часі. Добре, що учні досліджували матеріал про різні види насильства. Переконана,що такі виховні заходи сьогодні просто необхідні. Дякую.

  2. Дуже сподобався захід та презентація до нього. Кожен із нас повинен бути чуйним та милосердним, уникати конфліктних ситуацій. Дуже доречним у роботі є вірш Василя Симоненка : “Ти знаєш, що ти людина?….”. Дякую!

  3. Робота вчителя передбачає хорошу мету, проте дуже важко висвітлити цю тему для повноцінного сприйняття учнів. Така виховна година потребує значної відповідальності, самосвідомості учнів. Заняття можна зробити ще насиченішим, щоб учні в ході роботи, на реальних прикладах змогли збагнути важливість порушеної проблеми. Дякую!

  4. Тема одна з актуальних в наш час. Презентація цікава змістовна,але як на мене не перепліталась з текстом виховної години. Так як година спілкування в старших класах можна було б урізноманітнити її інтерактивними формами роботи. Не зрозуміло що в процесі роботи дослідили группи.

  5. Розробка заходу серйозна, адже тема не з простих . Вчитель виносить на обговорення важливі питання, знайомить із існуючими порушеннями прав людини, навчає дітей добру та як вберегтися від насильства.