mail@urok-ua.com

Виховна година “Мій улюблений світ без насильства”

Виховна година “Мій улюблений світ без насильства”.
Мета: активізувати процес ставлення кожного учня як творця і проектувальника власного життя, сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види насильства; розвивати навички запобігання виникненню насильства в сім’ї, школі, серед однолітків; виховувати вибірковість у прийнятті рішень на користь здорового способу життя, ввічливість.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
4262

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дуже сподобався захід та презентація до нього. Кожен із нас повинен бути чуйним та милосердним, уникати конфліктних ситуацій. Дуже доречним у роботі є вірш Василя Симоненка : “Ти знаєш, що ти людина?….”. Дякую!

  2. Робота вчителя передбачає хорошу мету, проте дуже важко висвітлити цю тему для повноцінного сприйняття учнів. Така виховна година потребує значної відповідальності, самосвідомості учнів. Заняття можна зробити ще насиченішим, щоб учні в ході роботи, на реальних прикладах змогли збагнути важливість порушеної проблеми. Дякую!

  3. Тема одна з актуальних в наш час. Презентація цікава змістовна,але як на мене не перепліталась з текстом виховної години. Так як година спілкування в старших класах можна було б урізноманітнити її інтерактивними формами роботи. Не зрозуміло що в процесі роботи дослідили группи.

  4. Розробка заходу серйозна, адже тема не з простих . Вчитель виносить на обговорення важливі питання, знайомить із існуючими порушеннями прав людини, навчає дітей добру та як вберегтися від насильства.