Година спілкування на тему: “Насильство в дитячому колективі – актуальна проблема”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Година спілкування на тему: “Насильство в дитячому колективі – актуальна проблема”.
Посада: вчитель біології та екології
Місце роботи: Бориславська санаторна школа – інтернат І – ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета: дати учням розуміння витоків насильства, виявити ненасильницькі способи вирішення конфліктів, причини насильства, усвідомити факти насильства щодо себе та інших ; формувати у школярів позитивний імідж здорової людини, діагностувати форми насильства.

Очікувані результати: нейтралізувати думку «таке тільки в мене трапилось», виявляти дітей, які перебувають у несприятливих умовах, в екстремальній ситуації.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

  1. У презентації міститься інформація про види, ознаки насильства, їх наслідки, даються поради як зупинити агресію. Формується негативне ставлення до всіх форм насильства. Таку роботу можна представити і батькам та педагогічному колективу. Дякую.

  2. Вам вдалось розкрити тему виховної роботи з учнями. Дякую за прекрасну презентацію, адже сподобалась (хоча тексту на слайдах забагато)! Бажаю Вам гарних та дружних учнів!

  3. Дякую за актуальну годину спілкування, яка в доступній мультимедійно-обгрунтованій формі доводить поставлені завдання. Цікаві проблемні формулювання та шляхи їх вирішення. Вам вдалось створити позитивний імідж здорової людини .

  4. Тема розкрита повністю, вказано на її актуальність. Єдине, дуже забагато тексту на слайдах, слід коротко показувати основну суть навчального матеріалу, у вигляді тез. Все гарно проілюстровано. Дякую.

  5. Зараз ця тема є дуже актуальною. На усіх освітянський сайтах дуже багато статей про булінг у школі. І останнім часом проблема насильства, яке діти здійснюють одне проти одного, загострилася. Тому такі бесіди з дітьми є дуже необхідними. Вчителька молодець, що так гарно розкрила цю тему. Презентація змістовна і повчальна. Гарно дякую.

    Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг.