mail@urok-ua.com

Релігії світу (вікторина для молодших школярів)

Вікторина “Релігії світу” спрямована на закріплення в учнів початкових знань про основні світові релігії. Може бути використана на годинах спілкуваннях, уроках історії, етики, літератури, у позакласних заходах.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Повністю погоджуюсь із попереднім коментарем. Робота є дуже пізнавальною, адже дітям буде корисно ознайомитися із світовими релігіями. Ілюстративний матеріал вдалий. Дякую!

  2. вікторина представлена цікавими питаннями і дійсно сприяє закріпленню в учнів початкових знань про світові релігії, але згодна з тим,що не враховано вікові можливості учнів ,питання вікторини підходять для учнів середньої ланки.Дякую.

  3. Мені здається, що дана презентація більше підійде для дітей середнього та старшого віку. Її можна використати на уроках літератури при вивченні творів різних культур чи історії. Цікавий матеріал, але мені здалося, що презентація не закінчена.

  4. Цікава подача матеріалу, вікторина сприяє розвитку пізнавального інтересу, створює можливості для більш детального ознайомлення із релігіями світу.Вікторину можна використати у навчальному процесі на розсуд вчителя.

  5. Ресурс відповідає анотації, вікторина цікава, методологічна побудована вірно, може бути використана не тільки для учнів початкової школи, а й для середньої ланки вихованців. Дякую авторові!