mail@urok-ua.com

Розробка уроку з літературного читання Марія Пригара “Козак Голота”

Матеріали містять структуру уроку, електронну презентацію й аудіо- та відеоматеріали, що дозволяє провести сучасний урок для четвертокласників.

Конспект уроку

Вікно перегляду презентації

Відео

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок побудовано, як екскурс у минуле України. Козацька доба – це період в історії нашої держави, який налічує 300 років. На уроці учні ознайомлюються із творчістю укрїнської письменниці Марії Пригари та її історичним твором “Козак Голота”. В розробці розміщені різноманітні види робіт, які допоможуть провести цікавий урок. Дякую.

  2. Презентація та відеоматеріали допомагають учням поринути у світ історичного минулого нашої країни.Учнів це зацікавлює та мотивує вивчати матеріал. Групова робота, організована вчителем, сприяє кращому аналізу твору. Дякую.

  3. Ваш урок дійсно э цікавим, сучасним та змістовним. Вдале використання інтерактивних вправ. Вважаю, що робота в групах насичена та була результативною. Дякую!

  4. Дуже цікавий, змістовний та повчальний конспект уроку. Презентація до уроку є невідємною частиною, яка яскраво ілюстрована.Неперевершені аудіо- та відеоматеріали, які відповідають всім критеріям сучасності та методично правильної розробки. Дякую за роботу.