Розробки 7 уроків з предмету «Зарубіжна література» для 9 класу по темі «Нові тенденції у драматургії кінця ХІХ – ХХ ст.»

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробки 7 уроків з предмету «Зарубіжна література» для 9 класу по темі «Нові тенденції у драматургії кінця ХІХ – ХХ ст....
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Мар'янівський НВК, Лисянський р-н, Черкаська обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробки 7 уроків з предмету «Зарубіжна література» для 9 класу по темі «Нові тенденції у драматургії кінця ХІХ – ХХ ст.»
Даний матеріал містить розробки 7 уроків з предмету «Зарубіжна література» для 9 класу по темі «Нові тенденції у драматургії кінця ХІХ – ХХ ст.», в яку входить вивчення біографії та творчості Генріка Ібсена («Ляльковий будинок»), Бернарда Шоу («Пігмаліон») і також має контрольне тестування, презентації, аудіо- та відеоматеріали. Всі матеріали розроблені відповідно до програми з зарубіжної літератури за новим державним стандартом. В розробках уроків представлені: методика біоадекватних технологій з використанням релаксхвилино та образонів; методика використання інфографіки при засвоєнні навчального матеріалу; методика використання творчої роботи (буктрейлер та скрапбукінг); традиційні методики: міні-диспут, бесіда, мозковий штурм та ін.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже зраділа, коли побачила 7 уроків з теми у 9 класі. Переглянула і здивувалась: всі уроки у вигляді презентацій, є лише розповідь учителя. А робота учнів?Аналіз творів? Матеріал для вчителя гарний, але самих уроків власне і немає. Може, я щось не зрозуміла.

    1. Прошу зауважити, що аналіз творів, аналіз персонажів та теми робиться саме в творчій роботі учнів. Працюючи над буктрейлером чи скрапбукінгом (роз’яснення цих видів роботи є в посиланнях до теми) учні аналізують твір, а вчитель відповідно до їх анлізу корегує та здійснює моніторинг роботи. Присутні традиційні методики: міні-диспут, бесіда, мозковий штурм та ін.

  2. Кожен етап уроку супроводжується слайдами, які допомагають краще сприймати матеріал. Сподобалась організація творчої роботи. Зацікавив власний сайт вчителя, який містить детальний матеріал до уроку. Робота над конспектами проведена ретельна.

  3. Представлена система уроків відповідає програмі та методичним рекомендаціям. Сподобалось , що уроки доповнюють мультимедійні презентації. Учитель використала такі методики: біодекватні технології, інфографіки , які спрямовані на розвиток особистості. Дякую.

  4. Автором розроблені цікаві уроки, об`єднані тематично, з цікавими завданнями, обов`язковими релаксхвилинками на кожному уроці. До уроків розроблені супровідні мультимедійні презентації. Хороша робота!

  5. Добре, що до кожного уроку є список використаних джерел, є посилання на використання інтернет-ресурсів. Саме за допомогою таких уроків виховується любов до мистецтва, естетичні смаки. Дякую за Вашу роботу!