Розвивати культуру мовлення, спілкування і поведінки учнів. Донести до свідомості дітей, що найвища краса людини в тому, що вона живе не тільки для себе, а всі свої сили, енергію, хист, віддає іншим людям

Автор публікації
Автор матеріалу: Розвивати культуру мовлення, спілкування і поведінки учнів. Донести до свідомості дітей, що найвища краса людини в тому,...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 111

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У досвіді подано теоретично-методологічний підхід, щодо організації роботи по вихованню загальнолюдських цінностей, культури поведінки і спілкування учнів.
Розглядаються найважливіші моральні якості молодших школярів, які свідчать про рівень культури особистості, її вихованості.
Наведено зразки виховних заходів з елементами гри, тематичними вправами, проблемними ситуаціям за допомогою яких формуються уміння і навички культури поведінки і спілкування. Закладаються основи: акуратності, охайності, ввічливості, прищеплюються гарні манери, правила поводження серед людей у громадських місцях, культура спілкування, вміння жити у колективі.
Виховні заходи, години спілкування, передбачають не тільки повторення, закріплення правильних дій, а й підкріплення їх позитивними емоціями, приємними переживаннями.
Досвід може бути використаний класними керівниками, педагогами-організаторами, вихователями ГПД.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *