mail@urok-ua.com

Робота з батьками

У досвіді подано теоретично-методологічний підхід, щодо організації роботи по вихованню загальнолюдських цінностей, культури поведінки і спілкування учнів.
Розглядаються найважливіші моральні якості молодших школярів, які свідчать про рівень культури особистості, її вихованості.
Наведено зразки виховних заходів з елементами гри, тематичними вправами, проблемними ситуаціям за допомогою яких формуються уміння і навички культури поведінки і спілкування. Закладаються основи: акуратності, охайності, ввічливості, прищеплюються гарні манери, правила поводження серед людей у громадських місцях, культура спілкування, вміння жити у колективі.
Виховні заходи, години спілкування, передбачають не тільки повторення, закріплення правильних дій, а й підкріплення їх позитивними емоціями, приємними переживаннями.
Досвід може бути використаний класними керівниками, педагогами-організаторами, вихователями ГПД.

  • : Шевченко Галина Олександрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 111
  • - Робота з батьками
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Поданий матеріал є цікавим для ознайомлення. Особливо зацікавила доповідь про “активне слухання”. Дійсно наші сучасні батьки мало приділяють уваги дітям. Робота з батьками повинна мати випереджувальний характер, готувати батьків до розуміння дітей та їхніх потреб.