Шкільні екскурсії – невід’ємна частина навчально-виховного процесу
Місце роботи: КУ Сумська ЗОШ №23
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Шкільні екскурсії – це круто!
Екскурсії — дуже важлива і, головне, цікава сторона шкільного життя дітей. Вони виховують, допомагають освоїтися і адаптуватися дитині в сучасному світі. Крім того, допомагають виробити шанобливе ставлення до пам’яток історії та архітектури, прищеплюють любов до прекрасного.
А ще екскурсія — це прекрасний шанс поспілкуватися з однокласниками в неформальній обстановці.
та дитячого садка
Директор Карпенко Вероніка Володимирівна
Удосконалення навчально-виховного процесу на основі впровадження інноваційних технологій як засіб розвитку творчої особистості учасників педагогічного процесу.Вчитель початкових класів Береська Надія Сергіївна
Доповідь “Створення умов для компетентісного розвитку особистості учнів шляхом удосконалення навчально-виховного процесу в умовах початкової школи” ...Вчитель української мови і літератури, вчитель початкових класів Плотнікова Катерина Валеріївна
Інформаційні технології як складник навчально-виховного процесу у сучасній освітіЗаступник директора з виховної роботи Янович Ліна Миколаївна
Права та обов’язки учасників навчально-виховного процесу.Вчитель української мови та літературі Медведєва Людмила Іванівна
З досвіду роботи вчителя української мови та літератури. Тема досвіду “Впровадження технологій інтерактивного навчання для покращення результативності нав...Вчитель початкових класів Аннас Валентина Володимирівна
Презентація Педагогічна рада “Національно-патріотичного виховання як складова навчально – виховного процесу”Вчитель початкових класів Українська мова 6 клас Учитель: Блізніченко О. А. Тема. Правопис складних слів разом і через дефіс, написання слів з пів-, правопис складноскорочених слів. Мета: навчальна: поглибити знання учнів про творення й правопис складних і складноскорочених слів; узагальнити знання учнів про правила написання слів з пів-; розвивальна: формувати вміння учнів правильно писати складні слова; розвивати творчі вміння використовувати складні та складноскороченя слова при побудові власних висловлювань; виховна: виховувати інтерес до української мови. Тип уроку: урок закріплення вивченого матеріалу Перебіг уроку І Організація класу ІІ Мотивація пізнавальної діяльності. Повідомлення теми, мети і завдання уроку. Сьогодні на уроці кожен з вас матиме можливість пригадати, як творяться складні та складноскорочені слова, повторити правила написання складних слів, вправлятися у правильному слововживанні, збагатити свій словниковий запас. До того ж ви самі будете себе оцінювати. Так, ви не помилилися. У цьому щоденнику ви відмічатимете виконання кожного завдання. Наприкінці уроку виведете підсумкову оцінку. ІІІ Актуалізація опорних знань 1. Культура мовлення Пішов за водою Приємного апетиту Не дивлячись на перешкоди Зробити для видимості Відкрити вікно 2. « Третє зайве» - Пригадайте, за допомогою чого утворюються нові слова ? - Які способи творення ви знаєте? -Пропоную вам перевірити, наскільки ви уважні і як вмієте мислити. У кожному рядку ви повинні знайти зайве слово і пояснтит свій вибір. лісок, вогнище, юнь; прилітати, необхідно, приносити; підберезник, підвіконня, носик; активно, взимку, влітку; обхід, виліт, тричі; Випишіть «зайві» слова, підкресліть у кожному першу літеру, у вас має вийти слово. - Як утворилося це слово? Юннат юний натураліст - Як називається такий спосіб творення? ІV Закріплення вивченого матеріалу 1. Від наведених слів утворити складноскорочені слова Автобусний вокзал Засоби масової інформації Атомна електростанція Державний бюджет Зовнішнє незалежне оцінювання - Як пишуться ці слова? 2. Коментоване письмо 3. Розподільний диктант Говорячи про складні слова, ми не можемо оминути нашого гарного знайомого Префікса Пів. Допоможіть йому розселитися у потрібні будиночки Разом Через дефіс Апостроф Кілограм, літр, Україна, Лондон, світ, річка, країна, дерево, озеро, яр, Львів, апельсин, яблуко, ящик. - З одним із утворених слів скласти і записати речення. ІV Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу Ось і настав час дізнатися, чи потоваришували ви зі складними словами. Спишіть слова, знявши риску. Мінімаркет, сміттєзвалище, водонагрівач,біологогеографічний, військовоісторичний, електронагрівач, жовтогарячий, нервовопсихічний, адмінперсонал, нерозлийвода, світлозелений, бетакаротин, сценографія, хімікофізичний, цьогорічний. - Якщо ви правильно виконали завдання, то в усіх словах, які пишуться разом, підкреслити другу букву, ви дізнаєтесь, як попрацювали. МОЛОДЕЦЬ! VІІ Підбиття підсумків Ви сьогодні молодці. Підрахуйте у свої щоденниках успіхів результати роботи. То як утворюються складні слова? - Що ви можете сказати про їхнє написання? На завершення спробуємо скласти сенкан про складні слова. 1. Складні слова 2. Дружні, міцні 3. Поєднуються, гуртуються, не розлучаються 4. Два слова поєднуються в одне 5. Нерозлийвода
Презентація “Навчальні екскурсії. Зима” 1 клас
Дуже мало матеріалу з даної теми. Завдяки даній статті білих місць поменшає