mail@urok-ua.com

Система інтерактивних уроків з української мови з використанням здоров’язберігаючих технологій

Посібник містить розробки інтерактивних уроків з української мови для 7 класу за темою «Прийменник».

На цих уроках належне місце займають здоров’язберігаючі технології (фізкультхвилинки для тренування пальців, зору, язика, дихання, профілактики остеохондрозу, зміцнення хребта, нервової системи).
Весь дидактичний матеріал до теми пов’язаний з предметом вивчення основ здоров’я, який спонукає учнів задуматися над тим , що здоров’я – неоціненний скарб, який потрібно берегти, а методи навчання дають можливість легко засвоїти тему.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчитель – розумничка! Система уроків містить змістовний матеріал. Уроки сучасні, велика увага приділяється здоров*язберігаючим технологіям. На кожному уроці панує позитивна атмосфера . Валентина Андріівна задає позитивний настрій на початку уроку й , на мою думку, утримує його до завершення навчання.Дякую.

  2. Валентина Андріївна у своїй роботі “Система інтерактивних уроків з української мови з використанням здоров’язберігаючих технологій” застосувала інтерактивні технології (“Сенкан”, “Кубування”«Асоціативний кущ».”Коло ідей”фізкультхвилинки ),які повністю реалізують мету уроків та спонукають замислитися про здоров’я. Дякую