mail@urok-ua.com

Система завдань за романом Е. Портер «Поллліанна»

Запропоновані види робіт і завдань з навчальної теми спрямованні на формування літературної компетенції учнів, активізують творче мислення школярів та допомагають зробити навчальний процес цікавим, доступним і пізнавальним.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Система завдань за романом Елеонор Портер “Полліанна” ,які склала Ірина Михайлівна дуже цікаві та креативні.При виконанні таких завдань,діти пригадають основну ідею американської письменниці:радійте життю і змінюйте світ на краще!

  2. Запропоновані вчителем завдання однозначно сприятимуть формуванню освітніх компетентностей і розкриттю творчих здібностей школярів. Всі види робіт можна використовувати при вивченні будь-якого твору. Дякую. Кожукало Н.

  3. Дякую вчителю за корисний та цікавий матеріал, який висвітлено для колег. Завдяки таким завданням урок літератури буде ще насиченішим та яскравішим. Думаю, що ці форми роботи саме для кмітливих та активних учнів. Дякую!

  4. Дуже гарні завдання! Як часто на уроці є зайва хвилинка для найрозумніших – от і стають у нагоді такі завдання. Можна і перевірку матеріалу для всього класу зробити. Дякую. Беру собі.