Сценарій класної години для учнів 10-11 класів

Класна година для учнів старших класів із застосуванням інтерактивних технологій:

Тема: Життя людини — найвища цінність

Автор: Бугай Любов Іванівна

Пошук сенсу життя, свого місця в ньому,вироблення правил, яких учні намагатимуться дотримуватись у житті. Адже потрібно завжди починати влаштовувати світ із себе: з життя в класі, у родині, спілкування з друзями, родичами, учителями, з власного відношення до своїх прав і обов’язків.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Опрацьовано багато цікавого матеріалу, який має виховне значення. Тема відповідає віковій категорії старшокласників, які вже мають власну думку та невеликий життєвий досвід. Учитель використала інтерактивні технології. Дякую.

  2. Класна година продумана, матеріал гарний, але треба продумати іншу форму проведення. Вимоги на класній годині інші. Не можна, я думаю, ставити завдання так: “Кожен бажаючий ШВИДКО і ЧІТКО висловлює свою думку”. А якщо дитина хоче подумати? Порозмірковувати? Дякую.

  3. Дуже цікава виховна година,місткий та об’ємний матеріал підібраний на виховну годину.Матеріал виховної години має дуже велике виховне значення. Він допоможе кожному класному керівнику при підготовці до виховної години. Але форма проведення виховної години у вас більше схожа на форму проведення уроку. Можна допрацювати цей сценарій . Дякую вам за це!