Брошура для класної години або для урока з природознавства по темі «Як зберегти безцінне багатство Землі – воду?»

На уроках природознавства у 3 класі дітям пропонується прочитати інформацію на брошурах (вони роздаються кожному учню). Потім учні діляться на групи, отримують запитання по темі, обговорюють і записують висновки по заданим питанням. Також розфарбовують малюнки. Проблемні ситуації, створені на уроках, стають ще більш функціональнішими, для їх вирішення потрібно використати знання отриманні з особистого досвіду.

Цей фрагмент уроку можна використати при вивченні теми « Як зберегти безцінне багатство Землі – воду?»
Підручник І. В. Грущинська , Видавничий дім «Освіта», 2013р.
Також можна рекомендувати використати цей матеріал на класних годинах по темі « Збереження природних ресурсів?»

Брошура

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Спасибо за предложенный материал. Будет интересно использовать интерактивный метод “Идея”,чтобы записать в брошюру предложения от имени Президента или мэра города о том,как поощрить людей за сэкономленную воду! Также уместно ознакомить с этой информацией родителей!

  2. Дуже сподобалась брошура. Запланую використати на класній годині!

  3. Шкода. Маю визнати матеріали брошури недосконалими. Сама ідея створення брошури для опрацювання на уроках природознавства у 3 класі – гарна. А матеріал брошури та його подання не відповідають віковим особливостям третьокласників.

    1. Доброго дня, Інно! Матеріал був опрацьований на уроці, дітям була цікава і зрозуміла подана інформація.Не виникло жодних труднощів! Дякую за коментар!

      1. Так буває доволі часто. За друкованим матеріалом важко судити про сам урок. У мене не виникає сумніву, що урок був бездоганним. Щасти!