Сценарій брейн-рингу «Знавці інформатики»

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій брейн-рингу «Знавці інформатики»
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: КЗО "Навчально-виховний комплекс № 66" м. Дніпро

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій брейн-рингу «Знавці інформатики»
Приклад проведення позакласного заходу “брейн-ринг з іформатики” для учнів 5-7 класів.
Метою даного заходу є комплексне оцінювання рівня засвоювання матеріалів, поданих на уроках інформатики за темою “Апаратне забезпечення інформаційних систем”.
Застосовується метод ігрового залучення учнів до розв’язування завдань в формах, прийнятих для цього типу інтелектуальних розваг. Крім суто особистих знань учнів по темі, виявляється також уміння колективного подолання проблеми та загального кргозору.
Практика використання даного заходу з учнями 6 класу виявила значні можливості для розширення та актуалізації знань учнів в питаннях, зазвичай мало практичних при проходжені нагального курсу інформатики.
Матеріал даного заходу розрахований приблизно на одну годину.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Інтелектуальні ігри у формі брейн-рингів підвищують рівень знань учнів з інформатики, розвивають вміння працювати у команді. Досить доречною є презентація, яка візуалізує хід турніру. Такі виховні заходи – це завжди цікаво.

  2. Уміло скомпонована гра допоможе учасникам проявити інтелектуальні знання і вміння з інформатики. Вистачає завдань на логічне мислення – анаграми, яскраво представлені ребуси; образне мислення – пантоміма. Вдосталь інших цікавинок. Віра Миколаївна успішно представила свою розробку.

  3. Гра має чітко визначену мету, не лише зацікавлює учнів до здобуття знань, а й перевіряє рівень засвоєних знань. Вчитель ретельно готує школярів до заходу, проводиться підготовча робота. Завдання різнопланові, інформаційно наповнені та одночасно цікаві. Назви турів планують діяльність учасників. Дякую!

  4. Конспект цікавий і продуманий. Чітко описана підготовча робота, учні заздалегідь отримують д/з. Конкурси “Лінгвісти”, “Пантоніма”… сприяють творчості учнів, неоригінальному підходу ло їх розв”язання. Продуманий і відпочинок учнів – тур здоров”я. Успіхів Вам у подальшій роботі, побільше схожих напрацювань!