super@urok-ua.com

Сценарій брейн-рингу «Знавці інформатики»

Автор матеріалу: Сценарій брейн-рингу «Знавці інформатики»

Сценарій брейн-рингу «Знавці інформатики»
Приклад проведення позакласного заходу “брейн-ринг з іформатики” для учнів 5-7 класів.
Метою даного заходу є комплексне оцінювання рівня засвоювання матеріалів, поданих на уроках інформатики за темою “Апаратне забезпечення інформаційних систем”.
Застосовується метод ігрового залучення учнів до розв’язування завдань в формах, прийнятих для цього типу інтелектуальних розваг. Крім суто особистих знань учнів по темі, виявляється також уміння колективного подолання проблеми та загального кргозору.
Практика використання даного заходу з учнями 6 класу виявила значні можливості для розширення та актуалізації знань учнів в питаннях, зазвичай мало практичних при проходжені нагального курсу інформатики.
Матеріал даного заходу розрахований приблизно на одну годину.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Василькович Віра Миколаївна
  • : вчитель інформатики
  • : КЗО "Навчально-виховний комплекс № 66" м. Дніпро
  • Сценарій брейн-рингу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Інтелектуальні ігри у формі брейн-рингів підвищують рівень знань учнів з інформатики, розвивають вміння працювати у команді. Досить доречною є презентація, яка візуалізує хід турніру. Такі виховні заходи – це завжди цікаво.

  2. Уміло скомпонована гра допоможе учасникам проявити інтелектуальні знання і вміння з інформатики. Вистачає завдань на логічне мислення – анаграми, яскраво представлені ребуси; образне мислення – пантоміма. Вдосталь інших цікавинок. Віра Миколаївна успішно представила свою розробку.

  3. Гра має чітко визначену мету, не лише зацікавлює учнів до здобуття знань, а й перевіряє рівень засвоєних знань. Вчитель ретельно готує школярів до заходу, проводиться підготовча робота. Завдання різнопланові, інформаційно наповнені та одночасно цікаві. Назви турів планують діяльність учасників. Дякую!

  4. Конспект цікавий і продуманий. Чітко описана підготовча робота, учні заздалегідь отримують д/з. Конкурси “Лінгвісти”, “Пантоніма”… сприяють творчості учнів, неоригінальному підходу ло їх розв”язання. Продуманий і відпочинок учнів – тур здоров”я. Успіхів Вам у подальшій роботі, побільше схожих напрацювань!