super@urok-ua.com

Сценарій до свята: ” Чим пишається українець…”

Автор матеріалу: Сценарій до свята: ” Чим пишається українець…”

Сценарій до свята: ” Чим пишається українець…”
Розширювати знання дітей про державну символіку , природні багатства, народ , історію, мову , традиції України.
Формувати в школярів життєві, соціальні, громадянські компетентності, громадянську героїко – патріотичну активну позицію шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій, поваги до Законів України, усвідомлення морально-правових норм та загальнолюдських цінностей суспільства.
Виховувати почуття патріотизму, соціальної справедливості, гордості за свою Батьківщину та рідний народ.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. По-домашньому теплий та відвертий захід! Вчителька у формі бесіди знайомить учнів з відомими діячами України, доводить, що українцям є чим пишатись, тим самим вводячи учнів в активну стадію бесіди. Учні виконують українські пісні, танцюють. Дякую за ідею та задоволення, з яким я ознайомилася з Вашим заходом!

  2. Захід знайомить учнів з відомими постатями України, народними та державними символами . Для створення патріотичної атмосфери всі вихованці одягнені в національний костюм, задіяне відповідне обладнання. Дякую Ользі Олександрівні за громадянську позицію у вихованні дітей.

  3. Виховний захід має високий патріотичний потенціал. Згадано багато про нашу державу: частинки історичного минулого, видатних українців, державні та національні символи, нашу солов їну мову, елементи народних звичаїв. Дякую за глибинний підхід в підборі матеріалу.

  4. Гарна ідея заходу, дуже патріотично! Ми справді маємо чим пишатися! Не вистачає заходу певної динамічності. Матеріал підібраний грамотно, чітко. Подобається танець до пісні Т.Кароль.