mail@urok-ua.com

Сценарій до свята: ” Чим пишається українець…”

Сценарій до свята: ” Чим пишається українець…”
Розширювати знання дітей про державну символіку , природні багатства, народ , історію, мову , традиції України.
Формувати в школярів життєві, соціальні, громадянські компетентності, громадянську героїко – патріотичну активну позицію шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій, поваги до Законів України, усвідомлення морально-правових норм та загальнолюдських цінностей суспільства.
Виховувати почуття патріотизму, соціальної справедливості, гордості за свою Батьківщину та рідний народ.

Сценарій заходу

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
104

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. По-домашньому теплий та відвертий захід! Вчителька у формі бесіди знайомить учнів з відомими діячами України, доводить, що українцям є чим пишатись, тим самим вводячи учнів в активну стадію бесіди. Учні виконують українські пісні, танцюють. Дякую за ідею та задоволення, з яким я ознайомилася з Вашим заходом!

  2. Захід знайомить учнів з відомими постатями України, народними та державними символами . Для створення патріотичної атмосфери всі вихованці одягнені в національний костюм, задіяне відповідне обладнання. Дякую Ользі Олександрівні за громадянську позицію у вихованні дітей.

  3. Виховний захід має високий патріотичний потенціал. Згадано багато про нашу державу: частинки історичного минулого, видатних українців, державні та національні символи, нашу солов їну мову, елементи народних звичаїв. Дякую за глибинний підхід в підборі матеріалу.

  4. Гарна ідея заходу, дуже патріотично! Ми справді маємо чим пишатися! Не вистачає заходу певної динамічності. Матеріал підібраний грамотно, чітко. Подобається танець до пісні Т.Кароль.